−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - październik 2017

  04. 12. 2017      Pisze o nas

Zima jest na piętach iz jej pełnymi troskami o to, co jest dla mnie gorące. Ale martwiłeś się, że możesz wybaczyć, bo jak byśmy wyglądali jak sklep z modą, jeśli pozwolimy ci się rozmyślać nad takimi RADOSTAMI! Mamy dla Was wiele inspiracji, a także spojrzenie na to, co było noszone w październiku, i co polecają nam nasze ulubione czasopisma dotyczące stylu życia.

Magazyn Burda Style poleca stroje do codziennego noszenia. Opierając się na nim, ale także według nas, stylowe i wygodne trampki Converse są unikalnie zaprojektowane . Czy myślisz, że nie mogą nosić zimą? Błąd! Konewki można nosić nawet zimą i mrozem, niektóre mają unikalne i ciepłe futro, które na pewno nie pozwoli ci się ochłodzić.

Czasopismo " Time for Stars " również pisze w stylu retro i mówi, że "Retro wciąż wędruje". Prawdą jest, że styl retro podkreśla piękno kobiety, a jej typowa sukienka o eleganckim wyglądzie rozświetla każdą postać, ale nie możemy zapomnieć o dodatkach w stylu retro. I taki retro dodatek zgodnie z naszym programem nauczania może być typowym szalem Desigual , który jest naprawdę nie na czasie!

Magazyn My World świętuje kwiatową rewolucję, która za każdym razem patrzy na nas, i prawdą jest, że kwiaty są "w" na tę jesień i zimę, więc możesz dostać piękną koronkową damską sukienkę Desigual z motywami kwiatowymi, lub urocza torebka Desigual z kwiatowym wzorem.

To, co mielibyśmy z tegorocznych kolekcji jesienno-zimowych, ale zdecydowanie pomijanych, to nie wzory zwierząt! Tak mówi Vlasta i ma rację. Wzory zwierzęce są również nieśmiertelne, więc możesz kupić piękny damski sweter Desigual z motywami zwierzęcymi.

Styl Burdy

Styl Burdy

Czas na gwiazdy

Czas na gwiazdy

Mój świat

Mój świat

Vlasta

Vlasta

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?