−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - sierpień 2017

  %26. %09. %2017      Pisze o nas

Było lato w pełnym rozkwicie. Był sierpień. Teraz mamy jesień, i jest to odpowiedni czas, aby spojrzeć na sierpniowe stroje. To, co latem noszę i jakie polecają nam nasze ulubione czasopisma, dzisiaj przyjrzymy się temu artykułowi. Więc dzisiaj spoglądamy wstecz na to, co gorące klejnoty nie skręcają się przez co najmniej dziewięć miesięcy.

Magazyn Blesk dla kobiet zainspirował wspaniałe buty. Metaliczne, złote, srebrne lub brązowe, połyskujące lub błyszczące, takie były hitem tego lata. I przez kilka lat zostały uderzone przez plastikową balerinę Melissy , która również podlega aktualnym trendom, dzięki czemu można je znaleźć w tegorocznej letniej kolekcji z brązem metalicznym z masywną aplikacją na pięcie.

Magazyn Burda zabrał nie tylko kobiety, ale także mistrzów i wprowadził idealny męski strój w eleganckim stylu, pracy lub teatrze. Aby pracować z Tobą jednoznacznie, panowie dopasowują stylową torbę na notebooka popularnej marki Calvin Klein . Burda zainspirowała także strój dla pań na ten temat: "Kiedy kończy się lato". Można więc znaleźć wielofunkcyjną torebkę Desigual , której można używać przez cały rok, przez kilka lat.

Magazyn "Chvilka" radzi, abyśmy nie musieli się martwić o biel, ponieważ unikamy go z kilku powodów: jest brudny, się rozprzestrzenia, itp. Więc oferuje kilka wskazówek, jak nosić bieli. W tym roku kurs był szczególnie pastelowy, co w połączeniu z bielą świetnie wygląda. Biały strój można ożywić, na przykład, za pomocą stylowego paska Desigual w pastelowym deseniu. Było wiele inspiracji, więc wybraliśmy najciekawsze wskazówki i porady dla Ciebie, ale osądź sam.

Błyskawica dla kobiet

Błyskawica dla kobiet

Styl Burdy

Styl Burdy

Styl Burdy

Chwila dla ciebie

Chwila dla ciebie

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?