−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - sierpień 2018

  %12. %10. %2018      Pisze o nas

Sierpień za nami, a wraz z nim wiele inspiracji modowych, nie tylko dla ciebie, ale także dla twojego domu. Na każdym rogu czai się wiele interesujących elementów, a także czas zimowania. Rzućmy okiem na to, co polecają nasze ulubione czasopisma. Rozejrzyjmy się za latem, a może nawet zastanowimy się, czy nieświadomie nie zauważyłeś obecnych trendów.

Magazyn Blesk for Women zainspirował styl tzw. Akcesoriów domowych Franzouz. Dla stylu francuskiego są one bez wątpienia typową lawendą, z którą prawdopodobnie się zgadzamy, a nie tylko suszonymi, ale przede wszystkim lawendowymi motywami. A ci, którzy tylko krzyczą w tym numerze. Typowe motywy francuskojęzyczne są dostępne na zegary ścienne, które można znaleźć w naszym sklepie w dziale akcesoria domowe .

Magazyn Chvilka powiedział ci, że tropiki rządzą światem. Miał rację, więc przygotował inspirację w postaci modeli, które zdobią tropikalne motywy. Na Different.com jest to tropikalny motyw, nie tylko do strojów kąpielowych i ubrań, ale także do modnych dodatków, o czym świadczy na przykład szalik tropikalny Desigual .

Magazyn Ona Today zastanawiał się nad przyszłością, a także powracał do ławek szkolnych, przynosząc inspirację w postaci różnych akcesoriów modowych do szkoły. Nie byliśmy nawet związani z tym tematem, więc oprócz tradycyjnego przeludnienia w Crocs , możesz znaleźć świetne szkolne wyposażenie dla swoich dzieci. Specjalistą w tym temacie jest wyraźnie marka Santoro . Co wyposaża dziecko w szkolne torby, grosze, talerze i różne materiały piśmienne.

Błyskawica dla kobiet

Błyskawica dla kobiet

Chwila dla ciebie

Chwila dla ciebie

MF On Today

MF On Today

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?