−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - styczeń 2016

  13. 02. 2016      Pisze o nas

Zarówno Boże Narodzenie, jak i Nowy Rok zdecydowanie znikają, a wraz z nimi przez cały rok. Czas znaleźć nową siłę, nową energię i chęć wejścia w nowe plany i cele. Aby to zrobić, należy odzyskać najlepszych i jak najszybciej zdobyć nowe siły. Jak to zrobić? Styczniowy numer czasopisma zaleca kilka wskazówek, które sprawią, że regeneracja Nowego Roku będzie o wiele lepsza.

W styczniowym numerze Osiedla znajdziesz wskazówki, jak najlepiej cieszyć się relaksem i komfortem w domu. I jak by to było odpocząć bez łóżka? Dobry i stylowy można czuć się w łóżku, tym razem wziąć arkusze z marką Melli Mello . Taka pościel wykonana jest nie tylko z pięknego materiału, ale również z oryginalnych wzorów.

Na stronach magazynu Katka Nasz przytulny apartament znajdziesz strony stycznia, które sprawią, że będziesz szukać najpiękniejszych poduszek , które możesz udekorować swoim łóżkiem i kanapą. Do najciekawszych należą poduszka Desigual , która należy do nowej kolekcji Desigual Living , którą już przechowywaliśmy w naszym sklepie.

Jeśli nie leżysz na zewnątrz, jasne jest, że w zimne dni będziesz musiał się rozgrzać. I myślimy o tym, więc strona Beautiful Country poleca interesującą i oryginalną markę Disaster . Dzięki temu termosowi nie tylko będziesz wyglądać stylowo, ale także będziesz mieć swój ulubiony gorący napój.

Ostatnim magazynem, jaki wybraliśmy w tym miesiącu, jest magazyn Linda. W styczniowym wydaniu tego magazynu skupiono się na akcesoriach do boskiej mody, które sprawiają, że czujesz się piękna i modna. Plastikowe, oryginalne damskie bransoletki i zegarek OPS! Obiekty zakochają się w świeżych wzorach i wesołych kolorach.

pościel Melli Mello

poduszka desigualna

headline Nasze przytulne mieszkanie

katastrofa termosu

bransoletki obiektów ops

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?