−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - styczeń 2018

  02. 03. 2018      Pisze o nas

Następny miesiąc jest już za nami, a wraz z nim regularna dawka inspiracji przynoszą nam nasze ulubione czasopisma. Jakie rekomendacje czekają na zimowe stroje, możesz oczekiwać w tym artykule. Wybraliśmy Burda Style, The Flashes for Women, The Moment for You oraz The Time for the Stars, które naszym zdaniem są modne.

W magazynie w stylu Burdy znajdziesz inspirację w postaci luksusowych akcesoriów, które możesz nosić przez cały rok. Z naszego e-sklepu znajdziesz najbardziej popularne utwory, takie jak Tommy Hilfiger , Watch Ops! Obiekty lub naszyjnik Doca . Są to zawsze oryginalne i przede wszystkim ponadczasowe elementy, które pokochasz od kilku lat i które z łatwością możesz łączyć z ulubionymi strojami.

Magazyn "Blesk for Women" podaje wskazówki, jak wyglądać jak królowa lodu. Można na przykład znaleźć modne elementy w różnych odcieniach niebieskiego, wśród których zdecydowanie nie może zabraknąć dwustronnej, pięknej i praktycznej torebki Desigual. Magazyn "Czas dla gwiazd" mówi, że ma to znaczenie w przypadku akcesoriów, więc możesz zainspirować się wieloma pomysłami, w tym torebką Doca lub szarfą kolorową Desigual .

I na koniec, w magazynie Chvilka dla ciebie, możesz znaleźć inspirację w motywach zwierzęcych. Lubi być "Be a Beast!" I oferuje bogactwo stylowych elementów z lampartami, zebry lub węże, które mogą nigdy nie wyjść z mody, jak również marki Desigual .

Magazyn Burda Style

Magazyn Burda Style

Magazyn Flash dla kobiet

Magazyn Flash dla kobiet

Čas Čas pro hvězdy

Čas Čas pro hvězdy

magazyn Chvilka pro tebe

magazyn Chvilka pro tebe

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?