−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 33 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - wrzesień 2017

  %08. %11. %2017      Pisze o nas

Jesień jest w pełnym rozkwicie i mamy czas na cieplejsze stroje. Letnie sukienki i klapki od dawna dzwonią i musimy zacząć ponownie nawarstwiać. Ale wkrótce się do tego przyzwyczailiśmy i na pewno znajdziemy coś pozytywnego. W tym artykule damy Ci znać, co będzie najbardziej na jesieni, co będzie modne i "w". Spojrzymy też na to, co polecają nasze ulubione media.

Kolorem tej jesieni jest musztarda we wszystkich możliwych formach. Bardzo popularne są także tekstylne ocieplane kurtki guzikowe, lub można po prostu przesuwać się po taśmie. Nosząc oczywiście masywne apaszki i szaliki oraz stylowe rowerzysty - botki.

A co polecają nasze media? Magazyn Blesk for Women podaje wskazówki dotyczące eleganckich, ale wygodnych ubrań i warstw. A także na stylowym wyposażeniu, które z pewnością nie ominie oryginalnego szala Desigual . Magazyn Chvilka dla Ciebie doradza, co zostawiliśmy w naszej letniej garderobie. Są to spódnice midi, spodnie z dzwoneczkami, zestawy w musztardzie lub khaki oraz oczywiście biżuteria i akcesoria, które będą oznaczone kolorami. Jak luksusowa bransoleta Ops! Obiekty .

Magazyn Vlasta poleca niezwykłe style, motywy zwierzęce lub wzory folklorystyczne. Do tego jesteśmy pewni, że marka Desigual pasuje idealnie, a zwłaszcza z motywami zwierzęcymi, które można znaleźć w naszym sklepie. Na przykład w damskim sweterku Desigual o ciekawym kroju. Możesz nosić sweter zarówno dla sportowego, jak i eleganckiego stroju. Bez wątpienia zawierałybyśmy folklorystyczne motywy z motywami kwiatowymi, które są typowe dla Desigual.

Błyskawica dla kobiet

Błyskawica dla kobiet

Chwila dla ciebie

Chwila dla ciebie

Vlasta

Vlasta

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?