−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - wrzesień 2018

  29. 10. 2018      Pisze o nas

Jesień już się rozkręca, a piękne jesienne kolory atakują nas ze wszystkich stron. W lesie, w miastach i wsiach. Jest piękna, słoneczna, więc nie chcemy nawet wpaść w ciemne kolory. I nie musimy. Kolory tej jesieni są w stylu bloków kolorystycznych. Różowy z czerwonym, różowym z pomarańczowym lub pomarańczowym z różowym. Oczywiście w tym roku nie zabraknie nam koloru khaki, proszku, wina i musztardy. Spójrzmy, jakie obecne trendy możemy znaleźć we wrześniowym wydaniu naszych ulubionych czasopism.

Magazyn Katka inspiruje akcesoria w postaci wstążek. Tusz do rzęs, aby ją znaleźć. To kiedyś było nazywane, ale coś wciąż dzieje się dzisiaj. Mankiet jest uroczą ozdobą, którą możesz nosić wszędzie, w każdym wieku. Materiał dowodowy wykonany jest z plastikowej baleriny Melissa z ozdobną kokardką na czubku.

Magazyn "Świat Kobiet" doradza, jak osiągnąć sukces w fitness. Sukienki mogą być od stóp do głów - świetne elementy można znaleźć w sekcji SPORT , zarówno męskiej , jak i damskiej. Magazyn Krásný rok inspirował akcesoria do domu, w tym kubki Santoro lub świece Yankee Candle .

Magazyn Katka

Magazyn Katka

Magazyn dla kobiet na świecie

Magazyn dla kobiet na świecie

Magazyn Krásný rok

magazyn Krásný rok

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?