−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 20 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different Island in OC Olympia Pilsen - 17.díl - DifferentTV.cz

  %09. %02. %2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, rjxN1vBpC08)%

Modna wyspa Different Island została otwarta na targach OC Olympia Pilsen we wrześniu 2013 r. Zrobiliśmy więc świąteczne szaleństwo i daliśmy nam dużo radości pod modnymi drzewami :) W koncepcji "Różne wyspy" oferujemy modne akcesoria hiszpańskiej marki Desigual (torebki, paski, portfele, szaliki, ), Brytyjskie marki Santoro London i Disaster Designs, a także plastikowe buty marki Melissa.

Pachnące platosami Buty Melissa dostępne są tylko w sezonie wiosenno-letnim, ponieważ jest to brazylijska marka, a zimowa kolekcja nie jest tak mocna. Kolekcja butów Melissa Spring / Summer to zawsze zderzak. Plastikowe wygodne i doskonale nadające się do prania balerinki to idealny but letni.

Godziny otwarcia na różnych wyspach są codziennie od 09:00 do 21:00. Pilsen i Pilzno, zatrzymajcie się u nas i wybierzcie z szerokiej gamy modnych dodatków od pięknych światowych marek modowych.

Więcej informacji o skromnej wyspie Różnej Wyspie można znaleźć tutaj: http://magazin.differentfashion.cz/en-sveta-mody/different-island-ostrov-plny-modnich-doplnku/

Możesz znaleźć akcesoria i asortyment z modnej wyspy w naszym e-sklepie: http://www.differentfashion.cz/

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?