−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 5 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Dlaczego różne skarpetki noszą pierwszy wiosenny dzień?

  %03. %04. %2019      Ze świata mody

Kilka dni temu zauważyłeś wyzwanie na skarpetach na naszym facebooku . Dokładniej, pierwszego dnia wiosny, 21.3. Namawialiśmy was do noszenia skarpetek tego dnia. Dlaczego? Każdego dnia Światowy Dzień Zespołu Downa jest tego dnia. A dla wsparcia osób z zespołem Downa na całym świecie odbywa się tak zwany Dzień Skarpety.

skarpetki


Dlaczego 21.3. ubierać każdą inną skarpetę?

Przyczyną zespołu Downa jest rozpad 21-go chromosomu. Dlatego 21.3. Różne skarpetki z piętami symbolizują niepowodzenie 21 pary chromosomów. I że mamy je w eshopie. Upewnij się, że nie tylko na następny dzień międzynarodowy.

21 marca to Światowy Dzień Syndromu, światowy dzień świadomości oficjalnie obserwowany przez ONZ. Co roku rośnie głos osób z zespołem Downa i tych, którzy z nimi żyją i pracują. Dlatego Down Syndrome International zachęca wszystkich przyjaciół na całym świecie do wyboru własnych tematów, działań i wydarzeń, aby pomóc podnieść świadomość tego, czym jest zespół Downa , co to znaczy mieć zespół Downa i co ludzie z zespołem Downa grają w naszym życiu rola. Dlatego dołączyliśmy do siebie i zaprosiliśmy Was, naszych ukochanych klientów.

Internet to potężne narzędzie do podnoszenia świadomości, a tym samym do dzielenia się różnymi skarpetami. Możesz nawet zarejestrować się w Światowym Dniu Zespołu Downa i podzielić się szczegółami swoich działań i działań ze społecznością globalną.

Ty i dzień skarpety!

skarpetki

skarpetki

skarpetki

skarpetki

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?