−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Dlaczego torebki Louis Vuitton sprzedają dinozaura

  20. 09. 2013      Ze świata mody

Jeśli posiadasz dużą globalną markę, musisz również być odpowiedzialny za efektywne reprezentowanie we wszystkich krajach, w których ma ona swoją własną reprezentację. I oczywiście jest to trudne zadanie. Kampanie powinny być ujednolicone i prowadzone w tym samym duchu. Jak to zrobić, aby wszędzie dotrzeć do wybranej grupy docelowej?

Louis Vuitton výlohy Koszty Louis Vuitton

Louis Vuitton výlohy s dinosaurem Kostiumy Louis Vuitton z dinozaurami

Większość drobnych kupców zatrudnia aranżera lub samodzielnie składa, na przykład, stosy pustych okładek, które uzupełniają towar i niektóre dekoracje. Z drugiej strony, Louis Vuitton wierzy w ogromną moc, która ma siłę przyciągania i przyciągania wzrokiem przechodniów i zatłoczonych klas luksusowych sklepów, gdzie dosłownie starają się przetasować konkurencję. Mimo że projekt torebek LV zmienia się tylko marginalnie, LV przechwytuje szokującą gablotę z unikalnym obrazem. To zmusza klientów do zatrzymania się przynajmniej. W każdym sezonie musi być coś nowego, czego jeszcze nie było. Torebki Louis Vuitton nie są tanie, więc jeszcze ważniejsze jest pokazanie, o co chodzi w marce.

Louis Vuitton - jak probíhá návrh výloh Louis Vuitton - jak działają szkice

Każdy pomysł w kreatywnym zespole Louis Vuitton zaczyna się od szkicu ...

Louis Vuitton - zlatý dinosaurus jako tahák výlohy Louis Vuitton - Złoty dinozaur jako winda

I dlaczego teraz jest złoty szkielet dinozaura? Pomysł ten został znaleziony przez projektanta Louisa Vuittona podczas wizyty w Les Jardins des Plantes Museum w Paryżu, gdzie pozostałości tych prehistorycznych wielkich widzą zarówno dorosłych, jak i dzieci. Louis Vuitton przywrócił do życia te ogromne, prehistoryczne szkielety w surrealistycznej fantazji. Ich kości są wypełnione sklepami Louis Vuitton Maison, z których lśni stare złoto.

Louis Vuitton - dinosauří vejce Louis Vuitton - jaja dinozaurów

Louis Vuitton - dinosaurus a kabelka LV Louis Vuitton - dinozaur i torebka LV

A jeśli nie dostaniesz się do 5th Avenue Maison do Nowego Jorku, ciesz się tymi pięknymi zdjęciami spektakularnych showroomów pełnych luksusu.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?