−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Doca - greckie torebki i akcesoria

  %24. %05. %2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, FCHoD6dWeAU)%

Nowa część Different TV jest tutaj, a wraz z nią piękna morska bryza z greckich wysp. To piękna kolekcja Doca, która pochodzi z Grecji i od kilku tygodni jest dekorowana przez serwis Different.cz. Ale co przynosi ta marka iw jakich utworach można się zakochać? Przyjdź i zobacz nasze torebki, kapelusze lub portfele.

Grecka etykieta Doca jest bardzo indywidualna, pomysłowa i oryginalna, a najważniejszymi produktami są torebki. Która kobieta ma wystarczająco dużo torebek? Tego nie wiemy;) Musisz więc wyobrażać sobie głównie torebki, bo naprawdę jesteś tego wart.

Wśród torebek Doca znajdziesz mały crossbody, torebki, ale także świetne torebki, a nawet pasek do noszenia. Torebki Doca tylko myślą o wszystkim. Ponadto są w pięknych motywach, więc możesz wybierać spośród wzorów kwiatowych, ale także eleganckich i delikatnych odcieni, na przykład beżowych.

Możesz również dopasować torebkę do torebek. Portfele Doca są piękne, ale również praktyczne. W portfelu znajdziesz miejsce na wszystko, czego potrzebujesz - kilka przegród na karty , miejsce na banknoty i małe. Niektóre portfele mają również dodatkową kieszeń, na przykład telefon komórkowy lub pisemny zakup.

Efektowne kapelusze są również nieodłącznym elementem greckiej mody. A ponieważ to lato jest zdecydowanie kapeluszem, nie powinieneś mieć nawet modnego kapelusza. Kapelusze Doca kochają Cię za swój elegancki styl i urok. W kapeluszu Doca będziesz wyglądać jak bogini ... wszędzie.

Kolekcja Doco zawiera inne akcesoria modowe - biżuterię . Pomiędzy nimi znajdziesz pomysłowe i kolorowe naszyjniki i bransoletki, które zadziwią Cię. W kolekcji znajdziesz naprawdę piękne kawałki, dzięki którym idealnie dopasujesz swój strój.

Co z tego? Czy dostałeś się nawet do greckiej fali luksusu? Dawno temu. Wierzymy, że tego lata będzie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej;) Nie jest to możliwe z marką Doca.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?