−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Doca - torebki z pomysłem

  06. 10. 2016      Ze świata mody

Czy jesteś zmęczony noszeniem monochromatycznych, skórzanych lub tekstylnych torebek na jedno brdo, które po prostu łączą, ale czy nie są one interesujące? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Oryginalne torebki z greckiej marki Doco, z pewnością nikt nie tęskni.

Doca posiada kolekcję torebek, które nie tylko łączą się i używają w praktyce, ale mają też coś ekstra - pomysł. Więc przedstawmy najnowsze elementy.

Z pewnością powiesz nam, że ta torebka Doca spełnia wszystkie powyższe wymagania. Nie brakuje mu stylu, dowcipu ani szczegółowego wyrafinowania. Dzięki kombinacji kolorów łączy go z eleganckim i bardziej sportowym strojem.

Ta torebka Doca ma również stylowy wygląd, w podstawowej czerni, która jest ozdobiona ciekawymi motywami 3D, ma nietypowe, przykute ucho, które można przymocować do karabińczyków i regulowane go. Dzięki tej torebce możesz iść do miasta, ale także do pracy, gdziekolwiek chcesz się przyjrzeć.

My, kobiety, uwielbiamy nowoczesne i praktyczne rzeczy i cieszymy się, że ten 2w1 dotyczy również torebek. Na przykład ta stylizacja to mała torebka, którą można nosić w dłoni lub na ramieniu, a także jest to mały plecak.

Jeśli lubisz proste stroje animowane przez nietypowe akcesoria, ta srebrna królowa jest dla Ciebie oczywistym wyborem. Ta piękna metaliczna liternictwo lub torebka crossbody również rozbija wspólny strój.

Więc co im mówisz? Podoba Ci się? Mamy nadzieję zainspirować Cię do pozostania z nami inaczej. ;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?