−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Dopasowywanie strojów lub dołączanie

  %30. %06. %2017      Ze świata mody

Ostatnio w świecie mody latają "pasujące stroje", co oznacza, że ​​uzyskujesz ten sam lub bardzo podobny strój z twoją kochaną połówką lub zgiełkiem, a ponieważ czujemy się znacznie inaczej, mamy dla ciebie kilka wskazówek pasujący strój do stworzenia.

W naszym sklepie można znaleźć wiele możliwości. Jednak najprostszy sposób wyrównania widać w tych samych butach. Niezależnie od tego, czy jesteś parą czy mamą z córką i tatusiem z synem. Skorzystaj z naszej oferty butów Toms , Melissa lub kup buty Converse .

pasujący strój

Toms ma świetną okazję, by dopasować się do rodzinnego stroju, z obecną kolekcją Toms zawierającą kilka wskazówek dotyczących koloru i wzoru, nawet całą rodzinę, a nawet pomagającą dzieciom z biednych światów, Toms pracuje z projektem One for One , co oznacza, że ​​za każdą sprzedaną parę butów kolejne dziecko z kraju rozwijającego się dostaje całkowicie za darmo.

Toms

Dla zakochanych zakochanych trampki Converse są idealne. Klasyczna biel to kwestia oczywista, ale nie bój się eksperymentować z kolorowymi, niskimi lub kostkami. Botami Converse nigdy cię nie zepsuje, pasuje do codziennego noszenia i przy różnych okazjach. Ponadto świetnie wyglądają zarówno w sportowym, jak i eleganckim stroju. Możesz zharmonizować w jakikolwiek sposób, po prostu nie martw się. Jest absolutnie w porządku i ekstra "w".

Converse

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?