−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 40 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Dostrój swój strój na przyjęcie bożonarodzeniowe!

  02. 12. 2014      Wskazówki dotyczące stroju

Boże Narodzenie już puka do drzwi, a oprócz mycia okien, usuwania starych szaf i polerowania, sortujemy nasze szafy. Święta Bożego Narodzenia i koniec roku symbolizują nowy początek, obiecując nowe możliwości i możliwości. Konieczne jest jednak świętowanie świątecznej imprezy. Nie tylko Ty i Twoi znajomi, ale także Ty i Twoja firma wspólnie obchodzicie roczek, nowy początek i sukces. Wróćmy do czyszczenia. Kiedy wyczyścisz szafki, zauważysz, że zeszłoroczne modele nie są już zabawne i nie wiesz, co robić w przyszłym roku. Więc co nosisz na imprezę bożonarodzeniową? Mamy dla ciebie kilka wskazówek.

Sukienki imprezowe Sukienki imprezowe

Czarny, czerwony, biały, srebrny, złoty, koronka lub cekiny to sprawdzony klasyk, którego nigdy nie zepsujesz. Modny modny fason na eleganckiej imprezie to sukienka z koronki lub siatki, w dowolnym zimnym kolorze.

Sukienka z koronką Sukienka z koronką

Ale czy nie chcesz połączyć się z tłumem? Mamy wskazówkę, by uzyskać nieformalny, ale nietradycyjny i wyjątkowo oryginalny sposób odpowiedni na przyjęcie bożonarodzeniowe. Jest to marka Culito z Hiszpanii, która pochodzi z Wysp Kanaryjskich i łączy w sobie bardzo ciekawe materiały.

Sukienka Culito nadaje się na imprezę Sukienka Culito nadaje się na imprezę

Ubierz Culito na imprezie Ubierz Culito na imprezie

Bardzo oryginalne i bogate w materiał są te biało-czarne sukienki w połączeniu z oryginalnymi elementami i czerwonymi kamieniami. Sukienki mają wycięty krój i bardzo ciekawe podparcie. Kolejną interesującą cechą są tuleje sweterkowe. Sukienki są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Są dziewczęce, ale również seksowne.

Ubierz szkocką i sody Ubierz szkocką i sody

Kolejnym interesującym dziełem jest szkocka i soda . Mają tendencję do nadchodzącego cięcia, ich dominującą cechą jest modny kołnierzyk na szyi, który doskonale uzupełnia sukienkę.

Niezależnie od tego, czy ubieramy się na Święta Bożego Narodzenia, nie zapominajcie, że powinniście czuć się komfortowo, wygodnie, a przynajmniej nieco RÓŻNIE.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?