−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 33 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Dziecięce buty zimowe

  28. 12. 2018      Ze świata mody

Jak utrzymać ciepło, stopy każdego dziecka? Rodzice wszystkich gałęzi wiedzą o ... butach, które będą ciepłe, wytrzymałe i wygodne dla dzieci biegających w dni powszednie, ale także chodzenia po śniegu lub ulic wypełnionych stopionymi kapciami. Jesteśmy dla Ciebie! Tak więc dla twoich dzieci.

Buty dziecięce trzech znanych na całym świecie marek, które rozgrzeją się i przetrwają! Nigdy nie będziesz musiał się martwić, czy Twoje dziecko nie ma zimnych palców u jego stóp, czy poślizgnął się na lodzie, czy też nie zmoczył butów do skarpet.

dzieciaki

Dziecięce buty Crocs

Dla przyjemności w zaspy śnieżne, jak zrobione! "Crocsy" ma antypoślizgową podeszwę, anatomicznie ukształtowaną wkładkę i wygodną izolację termiczną. Dodatkowo są one wyposażone w koronkę, którą można dokręcić lub dopiąć zgodnie z życzeniem. Last but not least, łatwo je umyć.

Crocs

Converse dziecięce buty

Buty zimowe Converse są idealne dla małych zabawek i świetnie wyglądających chłopców . Projekt to kostka i skóra, na zewnątrz butów znajduje się wewnętrzna izolacja lub kultowe logo. W przypadku dziewcząt ten typ jest również w kolorze różowym.

Converse

Obuwie dziecięce EMU Australia

Absolutnie pierwszy wśród butów zarówno dla dużych, jak i małych. Antypoślizgowe buty w kształcie buta wykonane są z naturalnej skóry owczej i ogrzewane wewnętrzną skórą z owczej lub wełny. Ponadto emu jest wodoodporny, więc opady śniegu lub deszcz nie będą stanowić problemu, buty i nogi pozostaną suche.

Emu

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?