−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Dzieci uwielbiają Desigual

  %16. %11. %2016      Ze świata mody

Czy jesteś mamą, która w przeszłości polegała na kupowaniu stylowych strojów dla siebie, aby przezwyciężyć obsesję na punkcie modnych kawałków do swojej gałązki? Potem czytasz dobrze, bo przeklinacie nas, że kiedykolwiek czytaliście ...

Każdy z nas wie, że to głównie kilka miesięcy. Dziecko rośnie z prędkością błyskawicy, więc wszystkie ubrania, które uwielbiamy jego garderobę (która jest pęknięta dwa razy więcej niż nasza szafa i inni trzej kumple razem) po prostu nie mają szans ani zmęczenia. Kto by się temu oprzeć? :-) Śliczne szmatki w miniaturowych rozmiarach i oryginalnym wyglądzie - musi mieć swojego czarnucha, aby ludzie wyglądali dobrze! Warto więc zainspirować i nie próbować wytrzymać kolekcji desigualnej na jesień / zimę 2016 roku.

Najmniejsi z nich mogą nie mieć powodu, ale nie jest to powód, dla którego są wyniszczający i nie ubrani w legginsy lub bluzy, w których nie tylko będą wygodni, ale na pewno będą chwaleni przez wszystkich (lub tych, którzy je wybrali).

Leginsy dziecięce Desigual

Czy masz większy królik lub ikonę przyszłej mody, której nie przechowujesz w swoim wózku? Nawet marka Desigual myśli o każdej porze roku. Niektórzy mężczyźni nie przechodzą od mody do mody (zła, nie?)), Kolorowe i oryginalne stroje dla chłopców Desigual kochają chłopców! Dostaje je w swojej grze, w tej kolekcji, a także w stylu "deskorolki".

Desigualowa bluza z kapturem

Czy masz małą księżniczkę, modelkę, jak ona będzie? Nie powinni też przegapić tych kawałków ze złotymi dodatkami, cekinami i dodatkami. To jest strój dla małych gwiazd, jak to się robi.

Desigual Girl Dress

Nowością są również dwustronne Desigual dla dzieci! Twój robot jest brudny, a ty nie masz zapasowych ubrań - po prostu zmieniasz swoje bluzy i zabawa może trwać.

Desigual Girls Sweatshirt

Mamy nadzieję, że nowa kolekcja odzieży dziecięcej Desigual urzeka nas tak jak my, więc nie jesteśmy sami ... Wiemy bardzo dobrze, że nawet jeśli dzieci lubią się śmiać, to wspinają się na kolana, drzewa, piaskownice, ich ubrania spadają , lody, czekolada, lub popadanie w siebie, bez matki (a czasem ojca) nie powstrzyma chęci ubierania się w najnowsze trendy mody. :-)

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?