−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 147 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

DZIEWIĘĆ SPOSOBÓW NA NOSZENIE CZAPEK ZIMOWYCH

  %10. %12. %2019      Different TV CZ / SK

Jak sugeruje tytuł filmu, dziś przyglądamy się dziewięciu sposobom na noszenie zimowych czapek. Zima powoli daje o sobie znać i nie pozostaje nam nic innego, jak się do niej przygotować. Let's go!

>

Dzisiejsze wideo trafiło pod skrzydła chłopaków od marketingu, których możecie znać z brand videoUNDER ARMOUR(2018). Dzięki temu chłopaki postanowili nakręcić coś jeszcze do swojej kolekcji. Ale tym razem chcieli zrobić coś innego. Filmik, który znów będzie trochę inny. Jak myślicie, czy im się udało?

A teraz konkretnie do filmu. Chłopcy byli bardzo zaskoczeni tym, jak wiele różnych styli noszenia kapeluszy jest na świecie. Z wielu badań, wybrali Top 9 STYLÓW.
To nie jest duża liczba, ale 100 było zdecydowanie za dużo. To znaczy, może nie całkiem sto, ale było ich sporo

Co my będziemy mówić. Mieliśmy dużo zabawy na planie. Zwłaszcza przed sesją, kiedy chłopaki jak huragan szturmowali magazyn i zaczynali szukać swoich "wymarzonych" kapeluszy. To było takie zabawne patrzeć, jak z takim entuzjazmem badają kapelusze, próbując dowiedzieć się, które z nich będą najlepsze. W końcu i tak musieli poprosić nasze dziewczyny o pomoc. Wybrali swoje unisex Czapki zimowe Calvin Klein i gotowe. Może nie wszystkie są unisex, ale shhh.

>

Co zrobić na koniec? Bądź prawdziwym oryginałem. Nie bój się eksperymentować i próbować. Każdy z Was ma swój własny styl i każdy z nas może być naprawdę INNY. O to w tym wszystkim chodzi.

Przyjemność z dzisiejszego wideo. Mamy nadzieję, że chłopaki wywołali uśmiech na Waszych twarzach i zapewnili Wam rozrywkę.

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?