−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Ekstrawaganckie buty Fornarina

  22. 01. 2018      Ze świata mody

Włoska marka Fornarina od dziesięcioleci cieszy się popularnością we Włoszech. A ponieważ jest pełna wyrafinowanych i ekstrawaganckich dzieł, które są dla nas inne, zdecydowaliśmy się umieścić tę markę w naszej ofercie "Differentiate" i szybko się w niej zakochaliśmy - nowoczesne elementy, które nie mają włoskich kropek, zdecydowanie doceniają każdą stylową kobietę. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc zaczęliśmy je przechowywać w naszym sklepie, a teraz będziemy ubierać się w Fornarinę dosłownie od stóp do głów, a my zostaniemy tu na chwilę, ponieważ ten artykuł będzie poświęcony butom, zwłaszcza zimowym. Buty Fornarin .

Zaletą jest to, że większość butów jest wykonana ze skóry, a niektóre mają nawet ciepłe wnętrze, co jest idealne w europejskiej nodze zimowej. Niektóre elementy są sportowe, inne eleganckie. Krótko mówiąc, każda kobieta przyjdzie do ciebie niezależnie od wieku i mody. Wyobraźmy sobie te kawałki.

Bardzo popularne są tak zwane " Biker Boots" , buty przypominające kaptury lub dresy, masywne, sportowe buty na kostce, zazwyczaj z sznurowaniem, ale również z zamkiem błyskawicznym, który pasuje zarówno do sportowego, jak i bardziej eleganckiego stroju . Buty do kostki pozostaną na chwilę, bez względu na to, czy wybierzesz wyższy obcas, czy nisko w okresie jesienno-zimowym, wtedy "kostki" są idealne, ponieważ po prostu nie dostają się na kostki, bo "kępki" i bardziej eleganckie typy to idealne buty na obcasie. , które pasujesz do spódnic lub sukienek.

Ale chcielibyśmy wspomnieć, że ekstrawagancja i ekscentryczność nie ograniczają się do tej marki , więc tutaj można znaleźć botki z piętą w kształcie serca. Które zdecydowanie jest tego warte. Zwłaszcza jeśli chodzisz w nich po śniegu i zostawiasz za sobą serce. Może nawet ożywić bratnią duszę w życiu. Będziemy oczywiście wybierać ciebie, a teraz nie mamy na myśli partnera, ale tylko wybór butów. Więc zainspiruj się poniżej.

Piętki Fornarin

Buty Fornarin

Buty Fornarin

Buty Fornarin

Skórzane botki Fornarina

Buty Fornarin

Skórzane buty Fornarina Buty Fornarin

Biker Boots Fornarina

Buty Fornarin

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?