−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

ELEGANCKIE PŁASZCZE I KURTKI KARA

  %24. %02. %2020      Different TV CZ / SK

Historia napisała w przeszłości wiele pięknych historii, o których chętnie pamiętamy. Stworzono wiele pięknych rzeczy, dokonano wynalazków, a świat wzbogacił się o wiele imion. Na przykład, globalnie znana marka Bata. Czy Ty też od razu myślisz o tym, co oznacza to pojęcie? Jestem pewien, że tak jest. Wszyscy wiemy, jaka to firma i gdzie ma siedzibę. Po co w ogóle robić taki wstęp?

>

Poza firmą Bata, mamy w Czechach wiele firm, które dbają o tradycję rzemiosła w połączeniu z jakością i modą. Jedną z takich firm jest marka KARA TRUTNOV.

>

Trutnov znajduje się w północno-wschodnich Czechach. Liczy około 30 000 mieszkańców, co daje mu 35. miejsce wśród największych miast w Republice Czeskiej. Ale co więcej, Trutnov był historycznie związany z przetwórstwem futer. Rzemiosło to ma w mieście długą historię, sięgającą XVI wieku. W 1948 roku w mieście powstała pierwsza firma, której nadano właściwą nazwę KARA.

KARA postawiła sobie za cel w tamtym czasie przetwarzać tylko najlepszych. W związku z tym importował perzian lub astrachan z tak odległych miejsc jak dzisiejszy Uzbekistan, Turkmenistan i Afganistan. Dzięki temu była w stanie wyprodukować naprawdę wysokiej jakości produkty, które urzekły wielu ludzi.Dzisiaj KARA znów staje się symbolem elegancji, jakości i dzięki temu produkty są naprawdę ponadczasowe.

>

W dzisiejszych czasach produkuje się wiele produktów od płaszczy po breloczki. Przygotowaliśmy dla Was płaszcze i kurtki damskie KARA, które już teraz możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym.

▶︎ Pokrowce damskie KARA

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?