−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Eliza - Area Manager dla Rumunii: Styl mojego serca

  11. 02. 2019      Ze świata mody

Nasi kochani, ponieważ u nas w Differenta jesteśmy bardzo wesołą ekipą a ponieważ wszyscy mamy serce w odpowiednim miejscu, jesteśmy każdy inny... duchem, ciałem, narodowością, ale przede wszystkim stylem. Dlatego zadecydowaliśmy odkryć Ci trochę naszej "prywatności". Przedstawić członki naszej ekipy i przede wszystkim pokazać, że praca w modzie to uzalaźnienie, radość, zabawa, ale generalnie miłość na całe życie. 
  
 

Eliza de la Differenta.ro

 
„Jej rewirem jest Rumunia, jej styl szaleje kolorami. Eli z Differenta.ro pracuje dniem i nocą. Jej celem jest komunikacja z klientami i przekład, przekład i jeszcze raz przekład... wszystkiego możliwego.“
 
  • Kim jest Eli? 
    Energia, kolory, zapał: to jest Eli na zewnątrz i w środku. Nie tylko że ma szęścioletniego Patrika, na cały etat pracuje również dla Differenta. Wierzy w połączenie między ludźmi, w ich synergię. Mówi, że świat jest pięknejszy z kolorami. Kocha różnorodność, kolorowość, podróżowanie, odkrywanie. Uważa, że jej specjalną umiejętnością jest to, że umie po rumuńsku :). Komunikację z rumuńskimi klientami po prostu uwielbia. Pracuje całym sercem, daltego nie pomaga klientom tylko ze zwykłymi rzeczami, ale lubi z nimi rozmawiać i poznaje ich nawet ze strony prywatnej. Podobno planuje spotkać się z klientkami na kawie, kiedy pojedzie do swojej ziemi rodzinnej. 
  • Co wszystko zawiera Twoje stanowisko w pracy? Już 3 lata opiekuje się rumuńską wersją Differenta od A do Z.
  • Gdzie mogą klienci widzieć skutki Twojej pracy? Jestem twarzą, tekstem i głosem rumuńskiego Differenta. 
  • Jak wygląda Twoje miejsce pracy? Na stole stoi jedyny żywy kwiatek w biurze, którym się z miłością opiekuję. Nawet koledzy wokół mnie przyznawają, że potrzebują o trochę więcej przestrzeni dla swojej pracy, jestem znana również dzięki swojemu pudełkowi pierwszej pomocy, które jest pełne słodkości. 
  • Co kochasz w Differenta najbardziej? Naszą ekipę.
  • Po pracy zabawa. Co robisz w wolnym czasie? Gdzie relaksujesz? Wieczorem relaksuję przy książce lub filmie. Tę prawdziwą atmosferę stworzą świeczki zapachowe. A ty z naszego sklepu internetowego po prostu kocham.
  • W jakim stylu odzieży czujeś się najlepiej? Najlepiej czuję się w odzieży, która jest elegancka, kolorowa, oryginalna, wzorowana, kwiecista. Po prostu crazy.
  • Masz jakieś popularne marki? Kocham markę Culito from Spain, ta oczarowała moje serce. Oczywiście również Desigual, która między innymi udoskonala moją szafkę na buty. Także markę Melissa i Tommy Hilfiger.  

Styl mojego serca

 
 
Chyba nikt nie ma pojęcia, że Eli jest skromną tremistką, za każdym razem, kiedy ma nagrywać nowe odcinki Different TV, jest na tyle zestresowana, że jej zwykle uśmiechająca się twarzyczka opadnie, ma szybszy puls i do tego momentu, kiedy nie wyjdzie przed kamerę, nie mówi. Ale wynik zawsze jest tego wart. A to jest nasza Eliza de la Differenta. 
 
                               
 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?