−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 7 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Emu, mokasyn w chłodne dni

  %08. %11. %2017      Ze świata mody

Buty, buty, buty, zdobią moje nogi.
Pracuję nad tymi, którzy przechylają napiwki, pięty.
Zamierzam sprawdzić Emo, a ja zamierzam pop.
Aby ogrzać moje stopy, muszę mieć buty Emu.

Słynni poeci z nas są mało prawdopodobne, ale my jesteśmy tymi, którzy uczą was poezji świata mody. Jej wiersze pochodzą z gorących trendów mody, praktycznych elementów i niezbędnych projektów.

A ponieważ jest czas, gdy balerina jest już zimna, ale w zimowych butach, a nawet żółwiach, nadal nie chcemy, trzeba wprowadzić buty, które są idealne na ten czas.

Famfar, proszę! Tutaj są mokasynki marki Emu ! Buty, które " rozgrzewają się między latem a zimą" ogrzewają ciało i duszę właściwą wełną owczą, którą zasypują. Ich dodatkowa magia ma również skórzaną konstrukcję i specjalnie wyprofilowaną podeszwę z kulami, które ułatwiają odprowadzanie wody, na wypadek, gdyby Twoja jazda nagle stała na twoich ulicach.

Mokasyn kształt jest z powrotem i testowaliśmy je na nogach wygląda bardzo zaradzić. Co więcej, marka Emu nadaje im olśniewający design, który ożywi każdy strój. Bez względu na to, czy osiągniesz metalik z romantyczną kokardą, czy te z charakterystycznym futrem na podbiciu, w dwóch kombinacjach kolorów, nie pożałujesz!

mokasíny Emu

mokasíny Emu

mokasíny Emu

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?