−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

EMU - nowa kolekcja ulubionych żółwi z wełny owiec

  %29. %09. %2016      Ze świata mody

Emu Australia nie musi już być wyobrażana. Jest to po prostu marka znana na rynku z gofrów wysokiej jakości, wykonanych z prawdziwej skóry owczej i wełny.

Czym jest owcza wełna?

Wełna owcza pochodzi od owiec, który jest hodowany dla wełny. Owce przyjdą na chwilę, ale z czasem znów się rozrośnie. Następnie golona wełna jest następnie nakładana na but przez producentów Emu.

Dlaczego warto nosić wełnę owiec?

... ponieważ wełna owcza zachowa ciepłe nogi i minus trzydzieści.

... ponieważ lubisz jakość i wygodę.

... dzięki temu naturalnemu materiałowi możesz nosić boso buty bez drapania stóp.

Dlaczego EMU?

Każda para ma certyfikat jakości.

EMU produkuje swoje produkty z czysto naturalnych materiałów.

Marka jest innowacyjna - reprezentuje wodoodporne i mrozoodporne opony.

Musimy przyznać, że tegoroczna kolekcja EMU naprawdę. Nie mówimy tylko o projekcie, produkty nieco się poprawiły. Wszystkie buty mają teraz podwójną stopkę, która jest specjalnie zmodyfikowana. Nie nosić logo marki, ale jej falisty, poziome kanały ,, „, że przekierowanie wody, a tym samym staje się jedynym poślizg. Wewnątrz znajdziesz Wkładki obuwnicze pamięć, która z pewnością docenią. Nowy kształt nadano powrotem część buta, czyli więcej wzmocniona pięta , dzięki której nie ma ocierania ani łamania buta , więc Twoja walia przetrwa kilka sezonów .

Każdy typ ma różne typy powierzchni wewnętrznych i możesz zapytać, dlaczego? Odpowiedź jest prosta - każda owca jest inna ...;)

Nowa kolekcja jest tutaj, wyobraźmy sobie to!

Nowością designerską są te smycze Trundle , które zdobi skórzany pasek z klamrą na obwodzie. Są mrozoodporne, regulują temperaturę i mają owczą skórę. Ten typ oferuje dwa kolory - czarny i khaki .

Innym rodzajem woodstock jest Woodstock , który ponownie ma wszystkie cechy. Te sprzączki są wyższe i dodatkowo ozdobione nowoczesnymi frędzlami z tyłu, tworząc ciekawy efekt. W tym typie można wybierać spośród dwóch kolorów - czarnego i orzechowego.

Wielką nowością jest Wodospad . Uznają, że zasłony w tej krótszej wersji są po prostu bezkonkurencyjne i dodatkowo ozdobione bardzo nowoczesnymi frędzlami. Dostępne w kolorze czarnym, orzechowym i khaki.

Innym typem jest Denman Lo , który był popularny od kilku sezonów, ale w tym roku został kilkakrotnie poprawiony. Ten model jest ozdobiony dwoma srebrnymi guzikami na zewnątrz, z górnym guzikiem na logo. Dostępne w kolorze czarnym i orzechowym.

Oryginalny projekt to typ Oxley . Te wartościowości są   od niechcenia elegancka, a dzięki neutralnej szarej barwie można je połączyć z praktycznie wszystkim. Odznaczają się paskiem na wysokości podbicia i nowoczesną grzywką na plecach.

Mówią "Best of the End", a dla nas są wyraźnym kandydatem na bestseller Greenhill w denim design , na zewnątrz z tekstylnymi i wewnątrz wełną owczą, gumową wkładką, która ułatwia poślizg i górę nawet przewijać i po prostu zmieniać projekty.

Jak ci się podoba nowa, "dławiona" kolekcja żółwi? Jesteśmy podekscytowani, więc bądźmy inni i bądźmy inni;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?