−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Festival Look: jak się ubierać na festiwalu?

  28. 06. 2017      Ze świata mody

Lato jest tutaj, a wraz z nim sezon festiwali. Działania, które zawsze chcemy czuć się sobą i doświadczać ich wszystkich. A gdzie indziej powinniśmy rozwiązać, niż na letnim świątecznym. Ponieważ festiwale zmuszają nas do pokazania naszej osobowości jako takiej - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dlatego nie powinniśmy się wiązać, ale rozwiązywać i nie bać się nosić czegoś, czego nie dostaniemy tylko w dniu powszednim. A jaka marka mogłaby uczynić Cię bardziej niż marką Desigual ? Mamy dla ciebie kilka wskazówek na letnim festiwalu!

Hiszpański temperament z marką Desigual nie może być krytykowany. Marka Desigual może czasami być dzika, więc ograniczenia fantasy nie działają. Ponadto masz dużą przewagę, sprzedaż Desigual jest w toku, więc możesz kupić świąteczne przedmioty w atrakcyjnej cenie.

Tegoroczny hit mody to oversize stuff , gołe szczenięta i denim design. Więc jeśli wybierzesz dżinsową górę stroju kąpielowego, denim bombarder i masywne kolorowe klejnoty, zdecydowanie nie podejdziesz do niego. Sztuka polega na łączeniu rzeczy tak, aby Twój strój był w tak zwanym stylu monochromatycznym , czyli monochromatycznym. Które Desigual również pozwala.

Ale jeśli kochasz kolory i dzikie wzory, nie przeszkadzaj im i podporządkuj je. Nie przejmuj się nawet łączeniem jeansów. Możesz swobodnie włożyć ubrania do spodni, a jeśli jest jeszcze ciepły, możesz zdjąć spodnie. Wielkim hitem w tym roku jest styl Boo Chic , przypominający hipisowski i zwiewny styl - koronki, hafty, pastelowe kolory - który oferuje również aktualna kolekcja Desigual Spring / Summer 2017 .

Nie powinniśmy zapominać o warstwach, frędzlach, pomysłowej biżuterii i kurtkach jeansowych. To zawsze jest dobre dla ciebie. Podstawowym elementem każdego sezonu festiwalowego jest płaszcz przeciwdeszczowy, buty i dobry nastrój. Więc baw się dobrze, zdobądź bilety na swój ulubiony festiwal i wyjdź! Nic nie przeszkadza ci cieszyć się tym latem. Ale nie zapominaj: "RÓŻNI".

Czy lubisz letnie festiwale? Na co planujesz i jaki strój planujesz? Napisz do nas w komentarzu .

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?