−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Flamencopa 2015 - konkurs flamenco, który przełamuje granicę

  %19. %03. %2015      Ze świata mody

Czasami jesteśmy partnerem ciekawych wydarzeń, w które wchodzimy bez żadnych zysków itp. Czasami chcemy po prostu spróbować wspierać coś, co ma sens. Jednym z takich wydarzeń jest Międzynarodowy Konkurs Tańca FLAMENCOPA - Międzynarodowy Konkurs Tańca Flamenco.

My, z Different, jesteśmy nieco bardziej skłonni do Hiszpanii. Marka Desigual , która jest największym sercem w naszym asortymencie, pochodzi z Hiszpanii, więc jesteśmy mniej lub bardziej w stałym kontakcie z tym krajem :) I tak partnerstwo z tym wydarzeniem nie musiało być długo brane pod uwagę.

Flamenco. Źródło: https://www.arshtcenter.org Flamenco. Źródło: https://www.arshtcenter.org

Zawody odbywają się w Pilznie 22,5. i 23 maja 2015 r. w pięknej siedzibie Miejskiego Zjazdu Pilzno ... i będzie to "taniec". Jest organizatorem Centrum Kultury i Edukacji Hiszpańskiej.
Uroczysty wieczór i zwycięzcy odbędą się w Teatrze Nowym w Pilźnie 23 maja 2015 o 20:00. Warto odwiedzić piękny teatr w Pilznie. Ludzie Pilzna już tam byli, ale inni zastanawiają się także, czy iść na Europejską Stolicę Kultury 2015 :)

Konkurs Flamenco przyjmie formę publicznej prezentacji w dwóch kategoriach - amatorzy i półprofesjonaliści. Każda kategoria zostanie podzielona na: Konkurs indywidualny i zawody par i grup (3-6 osób) oraz konkurs tańca ludowego - sevillanas (2-10 osób). Oczekujemy najbardziej! ;)

W ramach zawodów odbędzie się kilka imprez towarzyszących i występów różnych gwiazd. Będą również warsztaty z udziałem jurorów i taaaaak. Jeśli lubisz czasami przesuwać swój tyłek, lub przynajmniej cieszyć się czymś, co tak naprawdę nie zdarza się w naszych regionach, możesz sam się zbudować;)

Więcej informacji na stronie: www.flamencopa.eu lub www.cskv.cz

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?