+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Fornarina - włoska marka pełna elegancji, wyrafinowania i ekstrawagancji

  03. 04. 2017      Ze świata mody

Nasi kochankowie mody i oryginalne dzieła. Właśnie wprowadziliśmy do naszego sklepu nowe włoskie marki Fornarina i jesteśmy podekscytowani. Marka Fornarina jest pełna wyrafinowanych i ekstrawaganckich modeli, w których na pewno poczujesz się "inaczej".

Fornarina pochodzi z Włoch i prezentuje ponadczasowe utwory pełne oryginalnych krojów, ekstrawagancji i stylu. Jego historia sięga 1947 roku. Charakteryzuje się bardzo kobiecą, wyrafinowaną i seksowną. Fornarina wie, jak podkreślić piękno kobiety i podkreśla jej zalety. Dlatego jej kawałki mogą pozwolić sobie na wszystkie kobiety niezależnie od wieku.

Fornarina ma styl, który nigdy nie przyjdzie do ciebie. Możesz łączyć pojedyncze elementy zarówno w sportowym, jak i eleganckim stylu. Czy lubisz bluzy, kurtki, spódnice, koszule lub sukienki Fornarin . Wszystko jest idealnie wyrafinowane, z najdrobniejszymi detalami. Fornarina jest ponadczasowa, wyjątkowa i symboliczna. Jest to marka jakości, która jest tego warta i dlatego wzięliśmy ją na naszą talię. Możesz się przekonać. ;)

Kamizelka dżinsowa Fornarina

Kurtka dżinsowa Fornarina

Sukienka Fornarina

Czarny top Fornarina

Spódnica Fornarina

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje