−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 168 godzin 4 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

"From Head to Toe" - Zestaw Desigual Ishburi inspirowany egzotycznymi kwiatami

  19. 03. 2014      Ze świata mody

Czy przyjdzie ci również do głowy, że wiosną jest więcej niż zimą? Czy będziesz powoli odświeżać swoją garderobę kolorami? Właśnie dla Ciebie jest seria akcesoriów z nowej kolekcji Desigual Spring / Summer 2014 o nazwie Ishburi. Ta seria jest pełna dzikich, egzotycznych kwiatów, które wiążą twoje oczy i kochasz ją tak jak my.

Seria Desigual Ishburi obejmuje 4 torebki o różnych rozmiarach i kształtach, portfel , szalik i bransoletkę .

Zestaw desigualny Ishburi Zestaw desigualny Ishburi

Kabelka Desigual Bandolera Ishburi zdroj: www.differentfashion.cz Torba Desigual Bandolera

Pierwszą torebką jest Desigual Bandolera Ishburi - praktyczna krzyżówka Desigual, połączona z tkaniną i brązową skórą. Główna kieszeń ma zapięcie na suwak i kilka mniejszych kieszeni w środku. Z przodu torebki znajdują się jeszcze dwie kieszenie. Pasek można dopasować do rozmiaru torebki.

Kabelka Desigual London Medium Ishburi www.differentfashion.cz Desigual London Medium Ishburi Handbag www.different.cz

Kolejną torebką jest Desigual London Medium Ishburi - ta wyjątkowa torebka jest bardzo praktyczna. Posiada wiele kieszeni zarówno z przodu - patent, zamek błyskawiczny i wolną kieszeń. A więc z tyłu - tam gdzie są 4 wolne kieszenie bez zamykania. Wewnątrz torebki znajduje się kilka mniejszych kieszeni. Torebkę można nosić w dłoni lub na ramieniu, gdzie można wyregulować długość paska.

Kabelka Desigual Tokyo Ishburi www.differentfashion.cz Torebka Desigual Tokyo Ishburi www.different.cz

Torebka Desigual Tokyo Ishburi - Ta kolorowa torebka z wkładkami ze skóry sztucznej ma 2 zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek, a główna kieszeń jest również zapinana na zamek. Wewnątrz kilka mniejszych kieszeni na małe rzeczy i telefon. Torebkę można nosić w dłoni lub na ramieniu.

Kabelka Desigual Mc Been Ishburi www.differentfashion.cz Desigual Mc Been Ishburi Handbag www.differentfashion.cz

Ostatnią torebką jest Desigual Mc Been Ishburi - ta wesoła torebka jest oryginalna dzięki motylowi w kształcie przedniej kieszeni. Torebka ma zapinaną na zamek kieszeń z tyłu i dwie kieszenie zapinane na suwak. Wnętrze torebki wypełnione jest mniejszymi kieszeniami na suwak. Torebkę można nosić na 3 sposoby - w ręce, na ramieniu lub na ramieniu dzięki regulowanemu paskowi.

Peněženka Desigual Indie Ishburi www.differentfashion.cz Portfel Desigual India Ishburi www.different.cz

Nie powinno być żadnego portfela Desigual z tym samym motywem. Wykonany jest z tkaniny i brązowej skóry. Główny przełącznik znajduje się na patencie, a 13 innych kart i 1 pojemnik na inne dokumenty. Mała kieszeń jest odłączona i zapinana na zamek błyskawiczny.

šátek Desigual Ishburi www.differentfashion.cz Szal Desigual Ishburi www.different.cz

Świetnym dodatkiem, którego nie powinniśmy zapominać, jest szalik. Poprawi strój i doda mu elegancji. Szal Ishburi, który jest w tym samym projekcie, rozjaśni Cię swoją kolorystyką. Ma prostokątny kształt i wymiary 200x100cm.

Náramek Desigual Ishburi www.differentfashion.cz Bransoletka Desigual Ishburi www.different.cz

Najnowszym dodatkiem do zestawu Desigual Ishburi jest zestaw 3 bransoletek w wesołych kolorach z motywem kwiatowym.

Dzięki temu projektowi o nazwie Ishburi zostaniesz pominięty. Odśwież więc garderobę dzięki nowej kolekcji DESIGUAL Spring / Summer 2014 , którą możesz teraz kupić na stronie www.DifferentFashion.cz

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?