−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 26 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Gadżety na różne

  %17. %05. %2017      Ze świata mody

Gadżety Lady Pearl Prawdopodobnie wszyscy dobrze wiedzą, czego możesz nie wiedzieć, to fason z Innego. To, że umieściliśmy dla Ciebie najciekawsze rzeczy, marki i produkty w naszym sklepie, jest dobrze znane, ale w tym roku mamy dla ciebie trochę więcej rzeczy. Rzućmy okiem na niektóre z nich.

Dwustronne torebki Calvin Klein

Znana na całym świecie marka Calvina Kleina jest bardzo popularna, zwłaszcza że ostatnio trend ten urósł, mówiąc, że jeśli nie masz bielizny Calvina Kleina, jakbyś jej nie miała. Calvin Klein to fenomen oferujący nie tylko ubrania, bieliznę i obuwie, ale także akcesoria . Najważniejszym uchwytem jest ta wspaniała dwustronna torebka Calvin Klein, która oferuje ciekawe wariacje kolorów. Możesz wybrać spośród kilku kolorów w naszym sklepie. Torebka ma wyjmowane, mocne dno, zamek błyskawiczny zapinany na zatrzask i oczywiście torbę na kurz, która może bezpiecznie przechowywać Twoją torebkę, kiedy jest potrzebna.

Torebka Calvin Klein

Torebka Calvin Klein

Torebka Desigual 3 w 1

2 szuflady to niewątpliwie torebka Desigual 3 w 1 . Ta torebka to właściwie torebka trzy. Większa torba jest dwustronna, z zupełnie innym motywem z każdej strony, a także wewnętrzną torbą na zamek błyskawiczny, aby bezpiecznie ukryć swoje rzeczy lub przymocować regulowane szelki, aby nosić jako mniejszy Cross-body Desigual . Czy to nie wspaniałe? To jest świetne!

Desigualowa torebka

Zapięte portfele Desigual

Trzecie losowanie to portfel Desigual 2 w 1 , wyposażony w wyjmowaną kieszeń na suwak z mniejszymi przegródkami na karty. Kieszeń można przymocować do portfela za pomocą zatrzasku na karabińczyku, ale możesz ją nosić osobno jako książeczkę, którą możesz przywiązać praktycznie do wszystkiego.

Portfel Desigual

Składane skręty motyla

Najnowszym dodatkiem do tego artykułu, którego nie wolno nam zapomnieć, jest wyraźnie składana balerina autorstwa Butterfly Twists , która będzie używana przez cały rok. Wiosną i latem jesteś na dworze, a jesienią i zimą możesz je nosić praktycznie złożone w torebce i wyciągać je na wypadek, gdyby nogi wyleczyły się z wysokich obcasów, zarówno w piłce, jak i w biurze. Buty są wykonane z wysokiej jakości materiału, więc nie przejmuj się, że często marnujesz je z powodu częstego przechowywania. I wierzcie, że umieściliście je w minimalnej formie, nawet jeśli nie macie stopy jak Kopciuszek.

Skręca motyla

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?