−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 113 godzin 4 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Grendha - stylowe buty damskie

  20. 05. 2019      Ze świata mody

Marka modowa stylowych butów damskich Grendha zachwyci każdą miłośniczkę ponadczasowych produktów modowych. Buty Grendha są idealne do zwykłego noszenia do outfitów modowych. Marka powstała w Brazylii w 1971 roku a przedstawia japonki, sandałki, klapki a inne rodzaje dla każdej kobiety bez różnicy wieku, która pragnie niezwykłych stylówek wiosennych a letnich.

boty Grendha

Główną domeną butów Grendha jest wyjątkowość, bogate zdobienie a atrakcyjna cena. Buty Grendha są czarujące nie tylko dla oczu, ale również dla nóg. Ponieważ są maksymalnie wygodne. Każda para butów Grendha wyprodukowana jest z materiału syntetycznego, który dopasuje się do nogi, jest lekki, odporny a na dodatek w 100% nadający się do ponownego przetworzenia. Buty mają elastyczną podeszwę, dzięki czemu już od pierwszego założenia zapomnisz, że masz na sobie buty. 

Egzotyczny design marki modowej Grendha pokochały nawet celebryci światowi, którzy połączyły się z tę marką a stworzyły tak swoją własną kolekcję. Jako na przykład piosenkarka Shakira lub Ivete Sangalo. Krótko mówiąc, butów Grendha nie powinno zabraknąć w Twojej szafce na buty.

boty Grendha

boty Grendha

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?