−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 44 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Happy Plugs - funkcjonalne słuchawki jako dodatek do modemu

  %21. %01. %2016      Ze świata mody

Firma Happy Plugs została założona w Szwecji w 2011 roku i obecnie działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Założyciele postawili sobie jasny cel - wyprodukować wysokiej jakości słuchawki o luksusowym wyglądzie. Ich ambicją było produkowanie słuchawek jako modnego dodatku.

Słuchawki Happy Plugs. Źródło: houseofcoco.net

Szwedzka prostota tkwi w sprytnym i minimalistycznym produkcie. Happy Plugs uwielbia kolory, możesz wybierać spośród wielu odcieni kolorów - od jasnego do ciemnego. Jednak wybór kolorów nie jest przypadkowy. Happy Plugs bada aktualne trendy w modzie i oferuje najlepsze kolory, które są "w".

Happy Plugs. Źródło: happybranding.se

Szczęśliwe wtyczki to nie tylko kolory, ale także motywy. Złote, srebrne, metalowe motywy, ale także wzory zwierzęce lub armii od jakiegoś czasu są na czele obecnych trendów. Dlatego słuchawki nie powinny być z tyłu, a Happy Plugs po prostu daje takie projekty i motywy.

Źródło: Different.cz

Słuchawki są nie tylko luksusowym dodatkiem mody, są znane z wysokiej jakości transmisji dźwięku, który chroni pozłacane złącze 3,5 mm. Styl jest równie ważny jak ich funkcjonalność. Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami smartfonów, tabletów i odtwarzaczy mp3 . Te oryginalne słuchawki zawierają również wbudowany sterownik mikrofonu do odbierania połączeń lub włączania / wyłączania muzyki.

Źródło: Different.cz

Happy Plugs produkuje kilka rodzajów słuchawek. W naszym e-sklepie znajdziesz klasyczną wkładkę douszną , którą po prostu wkładasz do uszu i używasz na co dzień.

Źródło: Different.cz

Czy twoje słuchawki są już osłonięte i naoliwione? Czy trzymasz je pod bluzą lub kurtką, żebyś nie widział tych "cienkich drutów"? Wierz, że Happy Plugs pokaże Ci dumnie i wystawi na świat, wierzę, że jeśli wybierzesz jeden, wkrótce rozszerzysz swoją kolekcję i wybierzesz słuchawki codziennie strój, który właśnie ubraliście, ponieważ kochacie tę modę tak jak my;

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?