−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Happy Socks - Wesoła skarpetki na nogawkach

  06. 12. 2017      Ze świata mody

Czy masz już własną kolekcję Happy Socks? To nie? Nie mówisz tego poważnie! Chodźmy trochę! Zamknij się dla Pokemonów, ta gra jest poza zenitem, pracujmy razem, aby wymyślić coś innego. A co, jeśli zaczniemy zbierać skarpetki Happy Socks ? Zrobimy coś dla siebie i naszego otoczenia. Będziemy mieli stopy w ciepłym stylu, a inni będą szczęśliwi, że będą mieli coś, co da nam pod drzewem!

Szczęśliwe skarpetki


Ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a darowizna skarpetek to klasyka, ale w naszym przypadku będziemy naprawdę szczęśliwi. Happy Socks to marka modowa oparta na zabawnej parze przyjaciół, którzy postanowili szerzyć szczęście na całym świecie. Chcieli wnieść szczęście w nasze codzienne życie, więc stworzyli skarpetki, które zwykle noszą, i na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach. I to właśnie zrobili.

Zakończ nudne szare, czarno-białe skarpetki, których się wstydzimy. Witamy wspaniałe, kolorowe i nieoczekiwane motywy na skarpetkach, które z dumą pokazujemy! Styl skarpet kolorystycznych był szczególnie popularny wśród mężczyzn Smart & Casual . Założę się, że zauważyłeś przystojnego czuły w garniturze, który zdziera kolorowe skarpetki z wypolerowanych mokasynów. Jakiego rodzaju uczucie czułeś? Czy się uśmiechałeś? W duchu? Do niego? I to jest cel tej marki.

Z biegiem czasu ta marka idzie w parze. Dlatego projektanci stale tworzą nowe i nowe elementy, które nie tylko uszczęśliwiają ludzi, ale również służą praktycznie. Na przykład ta kolekcja jesień / zima 2017 zawiera, oprócz klasycznych wysokich krojów, skarpetki pod kostką, odpowiednie na przykład do balerinek lub trampek Converse .

Szczęśliwe skarpetki

Myślą także o sportowcach, więc reprezentują kolekcję skarpet sportowych, które są specjalnie stworzone, aby tłumić uderzenia, przymocowywać kostkę i wspierać sklepienie. Są wyższe i można wybierać spośród mnóstwa różnych kolorów i motywów.

Szczęśliwe skarpetki

Kolejnym obrazem " Happy Socks" jest to, że możesz pogodzić całą rodzinę, od najmniejszej do największej. Zarówno pod względem wzornictwa, jak i koloru, a zwłaszcza zabawy. A jako wisienka na torcie, skarpety są ustawione dla nas w pudełeczkach. Dla pań i kobiet w różnych wzorach. Większość z nas ma fajne gry w pudełka, które otwierają dobrze znaną piosenkę "Happy Birthday" lub "Jingle Bells" . Co jest idealną wskazówką na prezent , ale rozpoznaj go sam.

Szczęśliwe skarpetki

Dowiedz się więcej o skarpetkach Happy Socks w naszym filmie

Różne telewizory !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?