−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 1 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Happy Socks - Wesołe skarpety, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy

  %23. %02. %2016      Ze świata mody

Happy Socks to znak marzeń, który jest dostępny na rynku od bardzo krótkiego czasu, z którego korzystają miliony entuzjastów. Firma Happy Socks produkuje stylowe, kolorowe i dość brudne skarpetki, które rozjaśnią każdy strój i codzienny dzień . Zapomnij o białych, czarnych i niepozornych kostkach. Odsłoń stopy światu. Happy Socks zostaną wybrane przez wszystkich. Firma produkuje nie tylko skarpetki, ale także szorty, bokserki i majtki. Wybiorą panie, panowie, a nawet najmniejsze .

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: https://www.slamonlineph.com/

Trzeba przyznać, że twórcy tej marki mieli naprawdę oryginalny pomysł, który ujrzał światło świata wiosną 2008 roku. Dwaj przyjaciele mieli wizję, by rozprzestrzeniać szczęście poprzez codzienne potrzeby. Połączyli kolorową stylistykę, wygodę i jakość , więc potrzebowaliśmy skarpet . Dziś te kolorowe piękności są sprzedawane w ponad 70 krajach.

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: Different.cz

Jak już powiedziano, każdy może wybrać. Nie bój się eksperymentować z kolorami i ekstrawaganckimi wzorami, ponieważ twoje oczy padają na twoje stopy w ciągu dnia, ale upewnij się, że zawsze uśmiechasz się do siebie. I nad Twoimi potomkami będziesz zwariowany jak słodkie i stylowe skarpetki w kolorze. Możesz nawet uzyskać projekt rodzinny, możesz nosić te same elementy, co cała rodzina.

Dla mamusi

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: Different.cz

Dla tatusia

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: Different.cz

Dla ukochanej

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: Different.cz

Bardzo popularny wśród skarpet, dzięki nowemu męskiemu stylowi "Smart and Casual" - Formalne, ale wygodne. Ten styl był zakochany w dżentelmenach .

Happy Socks in Style Smart and Casual.

Marka Happy Socks oferuje niemal nieskończoną różnorodność modeli i wzorów, wykorzystując szeroką gamę kombinacji kolorystycznych i oryginalnych wzorów . Jednak producenci nie tylko pozostają na skarpetach, ale oferują także bieliznę męską i damską .

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: Different.cz

Szczęśliwe skarpetki. Źródło: Different.cz

Zainspiruj się nową kolekcją Happy Socks na www.different.com i bądź inny, a szczególnie szczęśliwy .  

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?