−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Hat - dodatek, który nigdy nie wychodzi z mody

  07. 05. 2016      Ze świata mody

Czapka od kilku sezonów była wielkim hitem. Truskawki, kowboje, casual czy eleganckie wersje stają się coraz bardziej popularne i niezbyt zaskakujące. Nie tylko chroni nas przed słońcem i mrozem, ale jest jednocześnie modnym dodatkiem mody, który podkreśla naszą osobowość.

czapka scotchandsoda

Historia
Tak, nawet kapelusze mają swoją historię. Historycznie mogliśmy uwzględnić je w czasach starożytnej Mezopotamii lub starożytnej Grecji, ale rozprzestrzenili się w Europie w XV wieku. Kapelusze były noszone przez cesarzy i oficerów. Byli symbolem godności i szacunku dla pozdrowień. Krótko mówiąc, czapki zawsze były noszone, głowa jest nadal ważną częścią ciała i nosi znaczną liczbę wrażliwych narządów. Naturalnie istnieje potrzeba ochrony tej cennej "skrzynki pocztowej", a więc z biegiem czasu, nakrycia głowy zostały ulepszone i odnowione, aż do stworzenia kapelusza.

Ale kapelusz ma nie tylko funkcję ochronną , ale kilka wieków później stał się ozdobą wielu dżentelmenów i kobiet. Bywały nawet czasy, kiedy mężczyźni i kobiety wychodzili na ulicę bez kapelusza, ta mowa była uważana za kulminację braku szacunku. Oczywiście, pod pewnymi reżimami "nastawienie" się zmieniło, a czapki cofnęły się w tle, ale w tej chwili ten trend w modzie powraca, choć nie znaczy to nic więcej niż kiedykolwiek wcześniej, zdecydowanie podkreśla naszą zmysłowość . kiedy jesteś damą, odwracasz się, krótko mówiąc, musisz przyznać, że jest to piękna moda, która ma smak, styl i jest inna.

Ostatni wspomniany "inny" jest dla nas bardzo ważny, ponieważ dzięki niemu również jesteśmynaszych stylowych i pięknych kapeluszy, które oferujemy w dziale akcesoria modowe . W szczególności od holenderskiej marki Scotch & Soda i greckiej marki Doca . Przyjdź i usiądź wygodnie i pozwól się zainspirować naszymi kawałkami ...;)

Scotch & Soda

Doc

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?