−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 43 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

"Head toee" - Zestaw Desigual Alguero inspirowany zieloną koronką

  21. 01. 2014      Ze świata mody

Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie pięknemu zestawowi koronek i tatuaży z nowej kolekcji Desigual Spring / Summer 2014 w odcieniach zieleni.

Chcesz być sportowy, a jednocześnie elegancki? Z sukienkami Desigual Paris jest łatwa w noszeniu, z kobiecym krojem w kształcie wycięcia z ozdobną wstążką w talii i praktycznym krótkim rękawem.

sukienka Paris źródło: www.differentfashion.cz sukienka Paris źródło: www.differentfashion.cz

A co z tymi pięknymi koronkowymi sukienkami? Wypełnij torebkę Alguero tym samym wzorem, mniejszym eleganckim Tokio lub wielkim z wieloma praktycznymi kieszeniami londyńskiego Alguero.

torebka Tokyo Alguero źródło: www.differentfashion.cz torebka Tokyo Alguero źródło: www.differentfashion.cz

Desigualowa torebka London Alguero. Źródło: www.DifferentFashion.cz Desigualowa torebka London Alguero. Źródło: www.DifferentFashion.cz

Jeśli jednak wolisz minimalizm lub zamierzasz wejść do tego modelu, zalecamy wybranie małego, miniaturowego tornisteru Desigual , w tym praktycznego paska na ramię.

torebka Mini Satchel Tatoo źródło: www.differentfashion.cz torebka Mini Satchel Tatoo źródło: www.differentfashion.cz

Czy lubisz ubrania i wolisz spódnice ? Nie ma znaczenia wzór tatuażu Desigual Deliney i ozdobna tasiemka w talii z szalikami Desigual Alguero o wymiarach 200 x 100 cm. Wciąż jeszcze brakuje czegoś do perfekcji? Wtedy będzie to portfel Desigual w tym samym projekcie Alguero big2.

spódnica Deliney źródło: www.differentfashion.cz spódnica Deliney źródło: www.differentfashion.cz

Szalik Alguero źródło: www.differentfashion.cz Szalik Alguero źródło: www.differentfashion.cz

portfel Alguero Big 2 źródło: www.differentfashion.cz portfel Alguero Big 2 źródło: www.differentfashion.cz

Czy wzięłaś również piękną koronkę i te motywy w zielonych odcieniach, uzupełnione kontrastującym i jaskrawym błękitem z kolekcji Desigual Spring / Summer 2014? Wszystko jest już dostępne na stronie www.DifferentFashion.cz lub w sklepie Rooseveltova 9, Pilzno.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?