−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Hit mody - JUTA

  %07. %06. %2021      Ze świata mody

Dość szorstki materiał kojarzony bardziej z woreczkiem czy sznurem zyskał swoje miejsce w dziedzinie mody. Juta! Znajdziesz go na butach, torebkach, plecakach, biżuterii oraz paskach czy portfelach. Jeśli nie masz nic wspólnego z jutą w tym sezonie letnim, powinieneś to szybko naprawić.

Juta jest eko!

Ale nie chodzi tylko o pokazy i sympatię. Ponadto juta jest materiałem naturalnym, jest nietoksyczna i biodegradowalna. Zachwyci więc nie tylko miłośników aktualnych trendów, ale także wielbicieli mody ekologicznej , o której coraz częściej się mówi. W końcu chcemy, aby nasza planeta była czystsza i zdrowsza.

Ponadto w łatwy sposób możesz łączyć dodatki jutowe z innymi elementami z Twojej garderoby lub ze sobą. Wyglądają ponadczasowo, więc możesz się nimi cieszyć po wiosenno-letnich sezonach.

Postaw się w tym!

Espadryle już dawno zasłużyły na swoje miejsce na przednich szczeblach między butami wiosennymi i letnimi i nadal je utrzymują. Nie wspominając o tym, że są wygodne, lekkie i pasują do spodni i sukienek. Z pewnością będą pasować do torebki lub stylowego plecaka z detalami z juty, a potem tylko dżinsy np. Marki Moodo , które spodobały się wielu kobietom, albo porządna sukienka Blutsgeschwister , w której nikt za Tobą nie będzie tęsknił.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?