−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 168 godzin 5 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Homedecor - Zrób swój domowy dom

  22. 06. 2018      Ze świata mody

Inaczej jest nie tylko w sklepie z odzieżą, torebkami i butami, ale także w sklepie ze stylowymi akcesoriami domowymi. Nie tylko lubimy ładnie się ubrać i staramy się ożywić nudne ulice modowe, lubimy stylowe życie, dbamy o nasze miłe i stylowe życie, dlatego nasza część akcesoriów do domu stale się rozwija dzięki elementom konstrukcyjnym.

Poza stylowymi akcesoriami łazienkowymi, sypialniami i salonami Desigual , pachnącymi świecami Yankee Candle, właśnie stworzyliśmy ciekawe elementy, które ożywią Twoje wnętrze. A co możesz sobie wyobrazić? Stylowe świeczniki, oryginalne rzeźby, ponadczasowe zegary, piękne tace i inne ważne detale, dzięki którym Twój dom staje się domem. Każdy, kto przyjdzie cię odwiedzić, będzie blady z zazdrości i zapyta cię, gdzie masz taki unikatowy kawałek i z dumą mówisz, że nie powiesz im, ponieważ jesteś inny .

Co powiesz na stylowy dom? Jeśli nie lubisz nudnych wnętrz, ale nie chcesz ich przytłaczać, możesz skonsultować się z architektem rezydencjonalnym. Możesz też wykonać prostą procedurę. Podczas budowania nowego domu lub renowacji starego, rozpocznij podstawową synchronizację kolorów. Maluj czystą bielą, szarością lub beżem, wybierz meble w tym samym lub przynajmniej w podobnych odcieniach, a następnie po prostu dodaj akcesoria. Możesz stale obracać, zmieniać, przenosić, kupować itd. Kolory i akcesoria, ważne jest, aby czuć się jak w domu.

Poza metalowymi rzeźbami i świecznikami, które idealnie pasują do siebie, możesz wyświetlać zegary na półce, na przykład w projekcie budzika . W naszym sklepie poza tymi godzinami w kolorze czarnym znajdziesz również białe, podłogowe, ale także naścienne, Provance-style lub wielobarwne zegary.

Świetna obsługa pokaże ci stylowy zasobnik . Udekoruje nie tylko Twój stół kuchenny, ale także konferencję lub stół w ogrodzie. Możesz go używać do powszechnego użytku, do jedzenia, picia, ale także jako dekoracja w salonie, kiedy wycinasz garnki z pięknymi kwiatami na tacy. Krótko mówiąc, wyobraźnia nie ogranicza się. Poza tacami okrągłymi w naszym sklepie znajdziesz zestaw kwadratowych tac. Że musisz wybrać ponownie. Oba projekty w pięknym, ponadczasowym wystroju .

Jeśli masz dobry napęd, nie powinieneś przegapić tych dwóch uroczych rzeźb w domu. Niezależnie od tego, czy masz pokój dziecięcy, sypialnię czy pokój dzienny, zawsze będą one znajdować się w domu. Rzeźby są metaliczne, kolorowe, wesołe, zabawne, a gdy ich wzrok padnie na ciebie, założymy się, że będziesz uśmiechnięty na twarzy .

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym filmie o innej telewizji !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?