−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 6 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

INKKAS - buty z przyszłością

  %30. %12. %2015      Ze świata mody

Walczymy o lepszy, radosny i kolorowy świat. Nic więc dziwnego, że marka INKKAS wkroczyła na pokład Innego . Rzućmy okiem na to, co ta marka jest oryginalna i ile firma angażuje się w ratowanie przyrody. Buty INKKAS to nie tylko jakość, oryginalność i styl. Są przede wszystkim korzystne.

Buty INKKAS pochodzą z Peru , gdzie w 2012 roku pojawił się pomysł, jak wprowadzić światowy rynek do czegoś tak boskiego, jak motywy Ameryki Południowej. Materiały są tkane ręcznie z substancji pochodzących właśnie z dołu.

Spójrzmy na buty z bliska. Na pierwszy rzut oka można rozpoznać komfort butów z tkaniny przypominający znajomą rozmowę . Buty z tkaniny INKKAS są jednak oryginalne z południowoamerykańskimi wzorami tkanin, których po prostu brakuje w twoim bucie.

Poza tym, że buty INKKAS są tak magiczne i stylowe, wciąż są korzystne dla świata. 10% dochodu INKKAS jest przekazane na Amazon Watch i Trees for the Future. Te fundacje zajmują się ratowaniem Lasu Amazońskiego i ochroną rdzennych mieszkańców okolicznych lasów. Pojedyncze drzewo zostanie zasadzone dla każdej pary tych stylowych butów. I to świetna okazja, prawda? :)

Wierzymy, że zakochasz się w butach INKKAS dokładnie tak, jak nam się to przydarzyło. :)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?