−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak czyścić najczęściej występujące plamy?

  05. 01. 2018      Pytania ogólne

Cześć,

Mam małą córeczkę i lubię kupować ubrania dla siebie i dla niej. Ten mały jest dziki i oczywiście nie zwraca uwagi na ubrania, więc często piję ze zwykłymi plamami, takimi jak czekolada, lody na koszuli itp. Niestety nie mogę usunąć plam na tyle, aby zrobić wszystko w idealnym stanie, czy doradziłbyś mi, jak najlepiej krwawić?


Andrea Havlíčková

Odpowiedź

Droga Andreo,

jak mówi reklama: "Znikaj, plamy i brud pozbywają się ciebie", więc możemy polecić Vanishowi na twoje zwykłe plamy, ale jeśli wyrzucisz odzież z plamami z winem, kawą lub czekoladą, Vanish też może być krótki. garnek lub szminka to również bardzo często spotykane miejsca, które są rzadko zajęte.

Najbardziej skuteczną bronią do usuwania plam jest szybkość! Namoczony kawałek, tak szybko, jak to możliwe, zamoczyć w zimnej wodzie. Dzięki ciepłej wodzie będziesz jeszcze bardziej zachęcać do "plamienia" plam, wlewania żelu do prania lub usuwania plam z proszków lub plam i unikania szorowania tkaniny.

Sól, taka jak wino lub plamy krwi, a także 3% nadtlenek wodoru, nadająca się do białego prania, jest również bardzo skuteczna. Jest dobry nastrój na makijażu lub szminki. Naczynie z kolei jest roztworem octowym, kwasem cytrynowym lub solą jadalną.

Mamy nadzieję, że te wskazówki się przydadzą, a ty i twoja córka znowu zrobicie porządne dziecięce ubrania .

Desigual Girl Dress

Miły dzień, Nikol z www.different.cz