−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak dopasować kolorowe kawałki Desigual?

  %04. %01. %2018      Jak się ubrać

Cześć,

Uwielbiam markę Desigual i zawsze robię zakupy w twoim sklepie. Jak tylko pojawi się coś nowego, na przykład nowa kolekcja, nie mogę się zatrzymać i kupić jakiś fajny element kolekcji. Naprawdę mam wiele rzeczy z tej marki, a ponieważ nadal lubię i nie chcę się ich pozbyć, pomyślałem, że poprosiłbym o poradę, jak je nosić i łączyć? Nie wyglądać jak strach na wróble.


Milena Černá

Odpowiedź

Mila Mileno,

cieszymy się, że jesteście tacy sami jak my, pośród miłośników Desigual i tym bardziej cieszymy się, że robimy z wami zakupy. I nawet nie zastanawiamy się, dlaczego staramy się być inni, więc zawsze zamierzamy zrobić nową kolekcję na świecie jako pierwszą. I trzymamy się również tego, że zawsze wybieramy takie elementy, które nadają się do projektu . Możesz łączyć zestawy projektów z jednej kolekcji, a także różne elementy z różnych kolekcji .

To zawsze zależy od koloru. Ponadto, dzikie kolory i kolory są zużyte. Dlatego zawsze wybieraj kombinację, aby kolory i motywy nie pasowały. Na przykład, jeśli wybierzesz T-shirt, sweter i torebkę z różnymi motywami zwierzęcymi, nie ma znaczenia, że ​​jednym kawałkiem będzie zebra i drugi lampart . Mam nadzieję, że rozumiesz. Inspiracją mogą być nasze filmy z Outfit Tips , gdzie regularnie łączymy rzeczy w duchu jednej marki lub wybieramy stroje z wszystkich marek, które mamy na www.different.cz .

Miły dzień, Nikol z www.different.cz