−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak nauczysz się chodzić na piętach?

  %01. %02. %2017      Pytania ogólne

Cześć,

Przez całe życie nosiłem trampki, ale są chwile, kiedy muszę wkładać szpilki, ale mam duży problem, nie mogę wejść, czy masz jakieś rady dla mnie?


Simona Nováková

Odpowiedź

Drogi Simono,

obcasy są seksowne, biją nas, a mężczyźni nas kochają. To prosty fakt. Prawda jest taka, że ​​wiele obcasów kobiecych nie może smakować i nie jest zaskakujące, gdy kobieta wybiera buty o złej jakości i niezwykłej wysokości, czują się w nich nieprzyjemnie, nie tylko, że nie mogą naturalnie chodzić w nich, ale także ranić stopy. Ale nie bój się, że coś stracimy.

Przede wszystkim musisz wybrać odpowiednią wysokość , jeśli idziesz tylko na tenisówki lub baletnice, nie ma sensu wybierać obcasów powyżej 10 cm. Wybierając, upewnij się, że w żaden sposób cię nie popychają , ale nie możesz ich nawet popchnąć . Wybierz odpowiedni rozmiar. Nie powinieneś odzyskać swoich butów w spokoju, przechodzić przez nie, odbijać się, próbować wszystkich możliwych ruchów, aż będziesz w 100% pewny.

Gdy wrócisz do domu, zadzwoń do swoich butów , wyłącz klatkę piersiową, pociągnij brzuch, wyprostuj plecy i poznaj nową przygodę, zobaczysz, że za kilka minut będziesz pewien, że jest to profesjonalny model.

Miły dzień, Nikol z www.different.cz