−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 168 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak nosić poncho?

  13. 12. 2016      Jak się ubrać

Czy radzisz mi nosić poncho? Kupiłem jednego z was, ale walczę trochę, że nie wiem, na co mnie stać, a co nie. Jest piękny, ale jestem trochę scrabble i zawsze chciałbym dostać certyfikowany sweter, który nosiłem kilka razy.


Linda Jandová

Odpowiedź

Poncho to genialny element, który można nosić z tym, co masz w swojej szafie. Nie znajdziesz ultraelektryzowanych poncha, ale raczej tych, którzy są na pierwszy rzut oka. Panie Poncho w naszym kraju są po prostu inne. Więc jeśli masz taki kawałek jak ten poncho Desigual :

Poncho / sweter Desigual Remedios

, więc zalecamy skromniejszą torebkę w jednokolorowym stylu. Być może kwiat kwiatowy pasowałby idealnie do swetra, ponieważ łączyłby się z wzorami w poncho.

Ponczo z frędzlami to naprawdę modne rzeczy i słusznie "podróżują". Ale poncho to trend, który każda kobieta może mieć i każdy w niej będzie wyglądał świetnie. Poncho ukrywa wszelkie niedociągnięcia w twojej postaci, jednocześnie pozostając z nim w kontakcie.

Możesz znaleźć poncza z różnymi końcówkami na szyi. Dekolt w kształcie litery V, golf lub dekolt w kształcie litery V doskonale otaczają Twoją szyję. Jeśli twoje wąskie ramiona lub biust są zmartwione, spróbuj ponczo z bardzo małym dekoltem lub ciasną linią wokół szyi, która optycznie powiększy twoje ramiona. Ponczo zwykle przebiega po szyi, ale są też opcje z suwakiem lub guzikami. Lub opcje pitchowania bez włączania.

Wybierz poncho, aby pasował idealnie, aby nie był zbyt ciasny, ale nie za duży. Po prostu świetnie się w tym czujesz. To jest główny cel. W przeciwnym razie nie bój się, ponieważ poncho jest naprawdę świetnym elementem mody.