−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Jak nosić spódnicę z t-shirtami

  %25. %05. %2017      Ze świata mody

Nie jest już prawdą, że t-shirty mają tylko tancerzy baletowych. Ogonowe spódnice są absolutnym bestsellerem, który może sobie pozwolić na kobiety i dziewczęta, które czują się z nimi dobrze. T-shirty lub spódnice "tutu" to obowiązkowy element, który należy kupować nie tylko ze względu na swobodę rozłąki, ale także na co dzień. Radzimy ci nosić takie spódnice.

seks i miasto


Kiedy mówi się o spódnicy , najprawdopodobniej przypominacie albo Jezioro Łabędzie z Begiève i Gelcer, albo, w najlepszym razie, słynną dziennikarkę Carrie Bradshaw z mniej znanej serii " Seks w mieście ", która nie wychodziła z ekstrawagancji. Wszyscy kochamy jej stroje i nie mówimy "nie". Ale powiedzmy, że dziś możemy odważyć się na takie stroje, i nie musimy być nawet tancerzami baletowymi, nie znanymi dziennikarzami, ale zwykłymi dziewczynami, które kochają modę.

spódnica t-shirt Deha

Spódnica z tutu jest po prostu noszona i można ją połączyć z kilkoma stylami. Ogonowe spódnice mają zazwyczaj szeroką gumę, która nie powinna być cięta, więc możesz ją nosić zarówno w talii, jak i po bokach, w zależności od tego, co wybierzesz. Jeśli szukasz ekstrawaganckiego modelu w sportowym duchu , ubrać dżinsową kurtkę i sneakersy Converse, aby uwolnić cały strój. Z klasycznym czubkiem, przyłóż spódnicę do talii, podkreśl smukłą talię, odsłaniaj smukłe nogi i ukryj szerokie biodra. Jeśli wybierzesz górę w tym samym kolorze, w stylu monochromatycznym , pociągnij spódnicę po bokach i weź pompy. Jeśli masz postać gruszki , nosić spódnicę na minimalnej długości poniżej kolan, jeśli masz figurę jabłka , wybierz krótszą wersję, aby pokazać swoje mocne strony.

Idealna długość, odpowiednia dla wszystkich typów figurek, ma koszulkę Deha , która jest obecnie dostępna w naszym sklepie w kilku kolorach. Od jasnoszarego, różowego, ciemnoróżowego, fioletowego do ciemnoniebieskiego. Marka Deha pochodzi z Włoch, jest to wolny czas, wygodne i szczegółowo wyrafinowane, ponadczasowe utwory inspirowane lokalnymi tancerzami, więc tutu Deha jest oczywistym wyborem od marki Deha .
spódnica t-shirt Deha
Inspiracje można tworzyć za pomocą naszego filmu na temat różnych telewizorów .

 

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?