RABAT 20% na Desigual z kodem: DESIGUAL20RABAT 20% na Desigual z kodem: DESIGUAL20TEGO CHCĘ!
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Poradnia modowa

Jak nosić wysokie buty?

  01. 03. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

Kupiłem tegoroczne wysokie buty na kolanach, ponieważ to ogromny trend w modzie i chcę jechać z czasem. Byliśmy w bucie przez miesiąc i miałem je tylko na nogach, nie wiem zbyt wiele, jak je prawidłowo nosić. Czy mi doradzasz?


Andrea Kolmá

Odpowiedź

Droga Andreo,

Faktem jest, że wysokie buty powyżej kolan są bardziej w toku w tym roku niż w zeszłym roku i że przynosi nie tylko dramatyczny, ale także praktyczne spojrzenie na modę! Więc jak je nosić, żeby nie działały prowokacyjnie i gustownie, ale z drugiej strony zmysłowo i elegancko?

Prawdopodobnie jednym z najlepszych sposobów noszenia butów na kolanach są zarówno mini spódnice, jak i spódnice midi . Twoje nogi będą ciepłe, spódnica powinna być lekko poszerzona do kształtu buta o wąskim nosku. Nie bój się łączyć różnych kolorów i wzorów. Jeśli chcesz ubrać coś bardziej seksownego, to jest to dla ciebie jasny wybór z minispódniczką na wysokich obcasach. W połączeniu z ciemnymi pończochami, które elegancko zostaną przywiązane do czarnych zamszowych butów, zdecydowanie nie staniesz obok niego.

Możesz również nosić wysokie buty z klasycznymi obcisłymi dżinsami . Na pewno to jest zakład. Dodaj oversize sweter, sweter lub kurtkę i mieć idealny strój. Świetnym strojem będą wysokie buty z sukienkami w każdym projekcie . Być może nawet ze swetrami, dzianiny, które wpadają w maju, mają ten sezon.

Miły dzień dla www.different.cz, Nikol.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje