−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak nosić wysokie kozaki?

  01. 03. 2018      Jak się ubrać

Dzień dobry, 

kupiłam sobie w tym roku w końcu wysokie kozaki nad kolana, ponieważ to ogromny trend modowy a ja chcę być na czasie. Mam je w szafce na buty już miesiąć a na nogach miałam je tylko raz, ponieważ nie wiem, jak odpowiednio je nosić. Mogę prosić o pomoc?


Asia 

Odpowiedź

Droga Asiu,

prawda jest taka, że wysokie kozaki nad kolana są w tym roku bardziej na czasie niż w zeszłym a że przynoszą nie tylko dramatyczne, ale również praktyczne spojrzenie na modę! Więc jak je nosić, aby nie wyglądały prowokacyjnie a niegustownie, ale w przeciwnym razie zmysłowo a elegancko?

Prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów, jak nosić kozaki nad kolana, jest z mini spódnicą, jak i z midi. Twoje nogi będą w cieple, spódnica powinna być lekko rozszerzona w kształcie A a buty z wąskim czubkiem. Proszę się nie boić połączenia różnych kolorów a wzorów. Jeśli chce Pani założyć coś bardziej sexy, odpowiednim wyborem jest spódnica mini z wysokimi kozakami. W połączeniu z ciemnymi rajstopami, które będą elegancko nawiązywać na czarne kozaki zamszowe, z pewnością Pani nie zrobi błędu.

Wysokie kozaki można nosić również do klasycznych skinny dżinsów. To jest stawka na wszystko. Do tego można dopasować sweter oversize, cardigan lub marynarkę a jest stworzony doskonały outfit. Wspaniałym outfitem będą wysokie kozaki a sukienka, w jakimkolwiek wykonaniu. Na przykład ze swetrowymi, dzianinowymi, które są must have sezonu tegorocznego.

Miłego dnia za www.differenta.pl, Nikol.