−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 19 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Jak odpowiednio palić świeczkę WoodWick

  %12. %09. %2018      Ze świata mody

Zapalenie świeczki to żaden cud. Ale WoodWick nie jest byle jaką świeczką. Jest wyjątkowa, stworzona z wysokiej jakości wosków, w przejrzystym szkle dmuchanym i z naturalnym knotem drewnianym. Świeczki Woodwick są magiczne, dlatego nawet w ich paleniu kryje się mały czar. Kiedy go "wypowiesz" prawidłowo, dostaniesz to, czego chcesz - niepowtarzalną atmosferę pełną zapachów harmonijnych przy odgłosie trzeszczącego ognia w kominku.

svíčka WoodWick

Zanim świeczkę WoodWick zapalisz, pamiętaj o tym, że knot drewniany jest trochę inny niż ten bawełniany. Drewniany wystarczy zapalić tylko na jednym jego końcu, płomien sam się dalej rozszerzy i zacznie trzeszczeć.

Niech się świeczka pali, dopóki wosk nie rozpuści się do wszystkich stron pojemnika szklanego. To trwa mniej więcej od 30 minut, do godziny, zależy od wielkości i kształtu szkła. Dzięki temu wosk nie pozostanie na bokach i nie powstanie tzw. tunel.

Wysokość płomienia może być za każdym razem inna, ale nie trzeba niczego się obawiać - nawet mały płomień, który wygląda na to, że powoli gaśnie, pali się. Kiedy świeczka zacznie dymić lub płomień zwiększy się na 4 cm, zalecamy świeczkę zdmuchnąć niech ostygnie i skrócić knot na 0,3 - 0,6 mm. 

Świeczką nigdy nie ruszaj w momencie, kiedy się pali, ponieważ wosk jest gorący i knot mógłby się w nim utopić. Nie powinno świeczki wystawiać w przeciągu, przy otwartym oknie, wentylatorze ani przy klimatyzacji. Idealne miejsce do palenia jest prosta ognioszczelna powierzchnia i jako podstawkę możesz wykorzystać drewniane wieczko świeczki, które jest do tego dostosowane. 

svíčky WoodWick

Kiedy tylko świeczkę zgaśniesz, wosk ponownie zastygnie i świeczka będzie czekać, kiedy znowu zapragniesz jej zapachu. Ale jeśli jest na dnie mniej więcej ostatni 1 cm wosku, świeczkę już nie podpalaj. Dla Twojego bezpieczeństwa jest WoodWick wyprodukowana tak, aby sama zgasła, gdy tylko zbliża się dno. 

Teraz już wystarczy wybrać odpowiedni zapach i cieszyć się tymi dobrymi radami i odpowiednio palącą się świeczką WoodWick, która oczaruje Ciebie i każdego, kto Cię odwiedzi. 

WoodWick Oudwood

 

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?