−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 10 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak rozciągnąć nowe buty?

  21. 05. 2019      Pytania ogólne

Dzień dobry,

mogłabym prosić o pomoc? Zakupiłam u Państwa nowe trampki a są na mnie trochę ciasne, jak mogę najlepiej a z największym efektem nowe buty rozciągnąć?

 


Sandra Nowak

Odpowiedź

Droga Sandro,

na pewno Pani nie jest jedyną osobą, którą może ,,męczyć" to pytanie a dlatego barzdo Pani dziękujemy. Pomysłów na to, jak rozciągnąć nowe buty, jest wiele, ale proszę mieć cały czas na pamięci, że podczas rozciągania buów trzeba uważać. 

6 pomysłów na to, jak rozciągnąć nowe buty

  1. Jeżeli potrzebuje Pani rozciągnąć buty w szerokość, wystarczy kupić sobie spray do rozciągnięcia obuwia, którego Pani użyje bardzo łatwo na podstawie instrukcji.

  2. Następnym sposobem na rozciągnięcie butów jest to nawilżenie lub całkowite namoczenie skarpetki a wskoczenie do butów, wystarczy przejść się w nich kilka razy w domu a ma Pani buty rozciągnięte, przede wszystkim jeśli chodzi o buty skórzane.

  3. Użyć może Pani również specjalną piankę do rozciągnięcia butów, którą może Pani kupić w sklepie obuwniczym. Do rozciągnięcia butów pianą, konieczne jest mieć jakieś pinezki, które przytrzymają buta. Ale musi Pani ten sposób kilka razy powtórzyć. Jednak również może wybrać sobie Pani wariant ze spirytusem. Buty wystarczy tylko przetrzeć wewnątrz.

  4. Jeśli ciśnie Panią czubek buta, można go wyciągnąć za pomocą ścierki pokapanej octem.

  5. W przypadku, że ma Pani wysokie sklepienie a nie pomogła klasyka z mokrymi skarpetkami, wystarczy zmoczyć skarpetki w spirytusie a kilka razy się w nich przejść.

  6. Zdarza się Pani, że po zakupie nowych butów letnich, paski nieprzyjemnie obcierają Panią? Wystarczy napryskać na paski spray do złagodzenia materiału lub kupić sobie świeczkę parafinową, którą wystarczy paski wewnątrz potrzeć, aby trochę zmiękły. 

jak roztáhnout nové boty

Miłego dnia życzy Nikol, www.differenta.pl.