−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 9 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Jaką stylową sukienkę ubierzesz w tym roku? Zdecydowanie inny!

  %07. %09. %2015      Ze świata mody

Są tu ciepłe miesiące i możemy spodziewać się minimalnych warstw ubrań i maksymalnego komfortu. Być może każda kobieta nie ma sukienki w swojej garderobie. Być może każdy mężczyzna uwielbia sukienki dla kobiet. A jakie edycje i kolory będą w tym roku "w"? Czytaj, patrz i inspiruj siebie Cięcie ponad miarę staje się, podkreślając mocne strony i ukrywając niedociągnięcia.

Jeśli chodzi o kolory, udzielimy Ci tylko jednej porady - nie bój się eksperymentować z kolorami. Marka Desigual to twój wyraźny wskaźnik. Im więcej kolorów, tym lepiej. Takich jak te piękne sukienki oversize z krawatem w motywie wiosennym.

Desigual Dress Gijon
Desigual Dress Gijon

Tendencje to znowu długa sukienka do kostek lub do ziemi . Nawet Desigual nie zapomniał o tym kroju, a także jest kolorowy.

Desigual Dress Infinito
Desigual Dress Infinito

Wielkim hitem w tym sezonie są koszule, które można łączyć z np. Legginsami. Desigual pasuje do mody i zawsze przynosi coś ekstra, na przykład niezwykłe motywy. Te koszulki są ozdobione motywem torebki z pereł i crossbody. Ta zabawna aplikacja gwarantuje, że masz gwarancję, że będzie "inna".

Desigualowa koszula Cinsal
Desigualowa koszula Cinsal

Oczywiście nie wolno nam zapomnieć o cięciach "księżniczki", czyli Culito z Hiszpanii.

Culito z Hiszpanii Malaga
Culito z Hiszpanii ubiera Malaga

Z wyjątkiem oversizowania dominują w tym roku głównie cięcia asymetryczne. Bez względu na to, czy wybierzesz sukienkę z przodu, krótko i długiej długości czy też przez jedno ramię, będziesz stylowy i na pewno Ci odpowiada. Asymetryczne kroje pochlebiają każdą postać.

Suknie Desigual Elba
Suknie Desigual Elba

Desigual Blue Dress
Desigual Blue Dress

Panie, bez względu na to, czy zainspirował nas nasz artykuł, czy nie, nie zapomnij o "kreacji do makijażu".

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?