−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak ubrać postać prostokąta?

  %14. %02. %2018      Jak się ubrać

Cześć,

Mam jednolitą figurę. Szerokie ramiona, biodra i prosta talia, gdzieś czytałem, że mój typ postaci nazywa się prostokątem, więc zastanawiam się, jak właściwie się ubrać. Aby podkreślić zalety i omówić niedociągnięcia. Lubię ubierać modne kawałki i lubię nosić ubrania i bardziej elegancki styl.


Eva Široká

Odpowiedź

Drogi Evo,

charakterystyczną cechą tak zwanego "prostokąta" lub typu postaci w postaci litery "H" jest zazwyczaj chłopięca postać, której ramiona są tak szerokie jak boki, a figura ma lekką talię. Masz typową postać chłopca, więc lubisz nosić sukienki i bardziej eleganckie elementy, abyś poczuł się bardziej kobieco. Rozumiemy to. Jak to zrobić? Twórz krzywe!

Twoim celem będzie stworzenie iluzji kobiecych zakrętów. Nosić wstążki, gorsety, polewy, wszystko, co stworzy paszport . Szeroki pas w talii to doskonały wybór, figura optycznie rozcina i tworzy efekt tzw. Klepsydry. Jeśli lubisz elegancki styl, z pewnością będziesz zadowolony, że powinieneś nosić spódnice i sukienki . I na pewno nie zadzieraj z niczym, z wyższą talią, bez względu na to, czy wybierzesz spódnice, spodenki czy spodnie. Ale nie przejmuj się innymi ważnymi kobiecymi detalami, takimi jak głębsze kroje lub dekolty "wodne", a także t-shirty i topy wykonane z cienkich materiałów z biustem , itp. Możesz ubierać się z charakterystycznym naszyjnikiem, aby zwrócić uwagę na twoją twarz.

Jeśli masz szczupłą sylwetkę, nie bój się używać wielu warstw. Jeśli chodzi o kurtki i płaszcze, wskazane jest mocne i ciasne dopasowanie. Zdecydowanie reguła podkreślająca twój paszport! Unikaj prostych i wyboistych cięć. Ale nie psujecie zbyt dużych kawałków , chowają wszystko, az drugiej strony chude nogi i ramiona. Możesz również przyciągnąć uwagę ciekawymi butami, nadchodzi wiosna, więc możesz kupić np. Niezwykłe plastikowe buty Melissa .

sukienka damska Desigual

Miły dzień dla www.different.cz Nikol.