RABAT 20% na Desigual z kodem: DESIGUAL20RABAT 20% na Desigual z kodem: DESIGUAL20TEGO CHCĘ!
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Poradnia modowa

Jak ubrać postać z klepsydry?

  21. 02. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

Chciałbym zapytać, jak ubrać mój typ postaci. Mam ramiona tak szerokie jak moje pośladki, moje piersi są duże i jestem chudy na mojej talii. Niestety, mój rozmiar jest większy niż mi się wydaje i nie wiem, w co się ubrać, jeśli nie chcę go dodawać. Czy możesz mi doradzić?


Bora Holá

Odpowiedź

Milá Bětko,

Nawet jeśli nie masz idealnych modeli 90-60-90, jesteś szczęśliwą kobietą. Masz absolutnie idealną postać kobiecą o nazwie "klepsydra", więc masz ogromną przewagę, możesz sobie pozwolić na noszenie prawie wszystkiego, ale ważne, aby podkreślić kobiece krzywe, więc wybierz sukienkę, która nie będzie zbyt ciasna , ale nie niepotrzebnie Unikaj spodni biodrowych, które niepotrzebnie dodadzą do twoich zestawów i stworzą nie statyczne fałdy, które również nie pochlebiają ci.

Idealne dla Ciebie będą efekty pułapkowania w talii, styl Dior lub styl lat 70., o nazwie "New Look" . Christian Dior zawsze koncentruje się na kobiecości i ją zachowuje. Zdecydowanie połóż swoje szafy w swojej garderobie - kurtki, spódnice z wysokim stanem, spodnie z wyższą siódemką lub sukienkę bez rękawów. Buty mogą być sportowe lub eleganckie, w zależności od gustu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Converse Sneakers, czy Heel Boots, nie stój dalej.

sukienka damska Desigual

Miły dzień dla www.different.cz Nikol.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje