−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak ubrać typ owalny?

  16. 02. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

jak się ubrać, jeśli mam typ "owalny"? Mam większą pierś i brzuch, prawie nie mam talii i większego tyłka. W najwęższej części mojego ciała są nogi. Bardzo trudno jest wybrać taką sukienkę, żeby nie poczuć się jak beczka. Czy możesz mi doradzić?


Sara Syrová

Odpowiedź

Droga Saro,

to, co zdecydowanie zalecam, to wizualne przedłużenie sylwetki . Możesz to zrobić na przykład z głębszym dekoltem, najlepiej typu "V", i możesz ubierać szczyty lub sukienki delikatnie lśnione na brzuchu, takie jak marka Desigual , a jeśli masz mocniejsze dłonie, zakładaj rękawy.

Na sto procent twojej figury stoją obcasy lub buty na klinie . Nie bój się ostrzec swoich szczupłych nóg. Podkreśl swoje mocne strony i ukryj niedociągnięcia. Skup się na tym. Na przykład możesz wyróżnić cienkie obszary z kolorowymi motywami i jasnymi kolorami. Przykryj grubsze miejsca matowymi kolorami, najlepiej bez wzorów.

Nie bój się nosić, spódnic, zwłaszcza wąskich spódnic . Sprawdzonym modelem, który Ci odpowiada, jest sukienka bez rękawów . Z twoją kurtką dostaniesz obwód w talii, nawet tych, których nie masz. Jeśli to możliwe, unikaj noszenia szpilek i okrągłych dekoltów. Oczywiście zależy to od twojego wzrostu. Jeśli jesteś trochę zdenerwowany, zapomnij o swojej spódniczce w połowie łydki i długich płaszczach, wizualnie się kurczysz. Nadal będziesz podlegać zasadzie "rozszerzenia znaków". A w przypadku akcesoriów - noś świetne torebki !

sukienka damska Desigual

Miły dzień dla www.different.cz Nikol.