−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 1 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jak ubrać typ trójkąta?

  19. 02. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

Mam szerokie ramiona i plecy, większe piersi, mały tyłek i prawie bez talii. Moją jedyną zaletą są szczupłe nogi. Nie czuję się dobrze w ubraniach, które ostatnio noszę, kobiety, czy możesz mi doradzić, jak się ubrać?


Hedvika Slavná

Odpowiedź

Droga Hedviko,

masz charakter tak zwanego "odwróconego trójkąta" , czyli kształtu litery V. Twoja postać stopniowo zwęża się w dół. Tak więc, górna połowa korpusu optycznego musi być zwężona, co oznacza, na przykład, konieczność noszenia kurtki bez wyściółki, pomijanie dekoracji w obszarze klatki piersiowej i unikanie dekoltu lub bioder odsłaniających ramiona. Wolałbym nosić głębsze nacięcia lub nacięcia na "łapę", którą ramiona układu optycznego zwężają i wydłużają kadłub.

Zwróć szczególną uwagę na nogi i biodra, które możesz podkreślić wzorami, wąskimi spódnicami lub spodniami. Będą odpowiadać spódnicę ,, do AAA „. Jeśli chodzi o kolory, nosić topy w ciemniejszych odcieniach aa majtki jasne. Korzyść będzie również mini spódniczki lub krótkie sukienki, gdzie stoisz swoje piękne nogi. Stylowe spódnice można znaleźć na przykład w marki Desigual .

spódnica damska Desigual

Miły dzień dla www.different.cz Nikol.